Güncel

Kuş Uçuşu Aslı Karakteri İzleyiciyi Delirtti: Aslı Gibisi Düşman Başına

Kuş Uçuşu dizisi yorumları Aslı karakteri gerçek mi?

Netflix’in yeni dizisi Kuş Uçusu büyük bir ilgiyle izlendi. Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un başrol oynadığı dizi 8 bölümü ile Netflix ekranlarında yayınlandı. Oyuncular ve senaryo fazlasıyla beğenilse de Miray Daner’in canlandırdığı Aslı karakterine izleyici gıcık oldu.

Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı dizi 8 bölümden oluşuyordu. Aslı Tuna isimli karakterin Lale Biran adlı hayran olduğu spikerden nefret etmeye başlaması ve onun yerini almaya çalışmasını konu alan dizide İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği Kenan ise Lale’nin hem eski aşkı hem de yakın iş arkadaşına hayat veriyor. Ay Yapım’ın çekimlerini üstlendiği dizi fazlasıyla beğenilmişti. Üne kavuşmanın hayali ile yanıp tutuşan Aslı’nın yaptıkları, insanların hayatlarını manipüle etmesinin anlatıldığı dizide sosyal medyanın nasıl aktif bir silah olarak kullanılabileceğine de değinilmiş.

Dizinin izleyicisi yorumlarda Aslı karakterine benzer kişilerin günlük hayatta çok fazla olduğunu dile getiriyorlar. Bir yorumcu “Aslı’ya düşman Lale’ye hayran kaldım ve maalesef Aslı gibileri hayatımızın her anında karşımıza çıkacak.” ifadelerine yer verdi. Başka bir izleyici ise normalde bu kadar kötülük yapılamayacağına değiniyor. Diğer izleyici yorumları ise şu şekilde;

“Aslı’nın kötülüğünden resmen bıktım. Dizide güzel şeylerin katili olmuş hep bu mücadeleci hırslı karakteri…”

“Aslı, resmen yavaş yavaş Lale’nin işini, şöhretini ve statüsünü ele geçirdi. Ama asla onun gibi biri olamayacağını yerine geldiğinde anladı. Lale’nin de dediği gibi onda gereken hamur yok.”

“Lale her şeye rağmen ailesinin yanında olmayı seçerek izleyiciye büyük bir ders verdi.”

“İş hayatında Aslı gibi insanlar o kadar çok ki, gerçekten seni yerinden etmek isteyip bunun için plan yapmaktan çekinmeyen insanlar var.”

“Aslı senin gibi insanla gerçekten düşman başına, senin gibilerden Allah korusun, herkesin içinden geçtin resmen. Kötülük yapmadığın kimse kalmadı. Bir de kaç tane fake hesabı var insanın çıldırası geliyor.”

“Lale ve Kenan’ın güzelliğinden diziye odaklanamasam da Aslı senden bir Lale Biran olur mu bir bak istersen”

Başa dön tuşu