Güncel

Kral Kaybederse Dizisinin Başrolüne Bomba Gibi Bir İsim

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kral Kaybederse dizisinin çalışmaları devam ediyor. Televizyon ekranlarına damgasını vuran dizilerin uyarlandığı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Kral Kaybederse dizisi de kadrosuyla ses getirecek.

Son dönemde televizyon ekranlarına damgasını vuran hikayelerin sahibi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir kitabı daha dizi oluyor. Kral Kaybederse ismindeki dizinin yönetmenliğini de Masumlar Apartmanı isimli dizinin yönetmenliğini yapan Çağrı Vila Lostuvalı yapacak. Dizinin cast çalışması aşamasında ortaya atılan iddialar ise adeta bomba gibi.

Son bir kaç yıldır Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun, gerçek hayatta yaşanan hikayelerden esinlenilerek yazdığı kitaplardan uyarlanan diziler televizyon ekranlarına damgasını vurdu. Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız gibi dizilerin tamamı Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazdığı kitaplardan uyarlandı.

Kral Kaybederse isimli Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan kitap, aynı isimle bir diziye konu olacak. Dizinin yönetmenliğini, yine Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınan Madalyonun İçi isimli kitapta yer alan bir hikayeden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmeni olan Çağrı Vila Lostuvalı üstlenecek.

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve cast çalışması aşamasında olan Kral Kaybederse isimli dizinin şimdiden söylentileri başladı. Bu zamana kadar başarısıyla reyting rekorları kıran hikayeler gibi bu hikayenin de izleyicilerin ilgisini çekeceği kesin. Dizinin başrolü ile alakalı öyle bir söylenti ortaya atıldı ki, magazin kulisleri bu haberle çalkalanıyor.

Kral Kaybederse dizisinin erkek başrolü için Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşıldığı iddia ediliyor. Bugüne kadar yer aldığı tüm projeler milyonlarca kişi tarafından izlenen Kıvanç Tatlıtuğ, uzun zamdır televizyon ekranlarından uzak kalmıştı. Tatlıtuğ’un da iddialı bir yapımla ekranlara döneceği yine kulislerde konuşulan haberler arasında.

Başa dön tuşu