Güncel

Konya Selçuklu’da Başkan Pekyatırmacı’dan okul ziyaretleri

Selçuklu Belediye Başkanı Pekyaşmacı, Konya’da okul ziyaretleri kapsamında Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Erbil Koru Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

KONYA (İGFA) – Her fırsatta okulları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırcı, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar ile birlikte ilçedeki Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Erbil Koru Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle buluştu.

Ziyaretlerde okul yöneticileri ve öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Pekyatırcı, sınıfları ve uygulama atölyelerini gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Gençlerin geleceğin mimarları olduğunun ve yükselen değerinin altını çizen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırcı, “Gençlerimizin her fırsatta yanında olmaya, önerileri dinleyerek eğitim hayatlarını kolaylaştıracak çalışmaları yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. bize verecekleri talepler. Selçuklu olarak eğitim ve gençlik projelerine büyük önem veriyoruz. Modern okulları, kütüphaneleri ve spor salonlarını ilçemize kazandırarak çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim standartlarını yükseltiyoruz. Ayrıca yaz ve kış spor okulları ve gençlik meclisi faaliyetleriyle gençlerimize kendilerini geliştirebilecekleri alanlar sunmaya devam ediyoruz. Tek amacımız sizlere daha iyi bir gelecek bırakmak. Size güveniyoruz ve sizi çok seviyoruz. “Geleceğiniz ve talihiniz parlak olsun” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kayacılar, eğitime verdikleri destekten dolayı Selçuklu Belediyesi’ne teşekkür etti.

Başa dön tuşu