Güncel

Kıvanç Tatlıtuğ dizisi Yakamoz S-245 Netflix’te yayında! Yakamoz S-245 Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde yer aldığı Netflix dizisi Yakamoz S-245 yayınlandı. Platformun izleyicileri Yakamoz S-245 dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgileri araştırılıyor. İşte Yakamoz S-245 oyuncuları ve dizinin konusu detayları.

Dünyanın en çok aboneye sahip dijital video platformu Netflix Türkiye, orijinal yapımı Yakamoz S-245 bilim kurgu dizisi 190 ülkede izleyicinin beğenisine sunuldu. Kıvanç Tatlıtuğ başrollü Yakamoz S-245 dizisi oyuncuları ve konusu hakkında kısa sürede google arama motorunda bilgiler sorgulanmaya başladı.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin başrolde yer aldığı Yakamoz S-245 dizisi Belçika yapımı kıyamet sonrası bilim kurgusu Into The Night ile aynı dünyada geçiyor.

Yakamoz S-245 konusu

“Özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman, bir denizaltı araştırma görevine katılacak. Ancak güneş yüzeydeki herkesi öldürmeye başladığında, Arman ve bilim adamlarından oluşan ekibi hayatta kalmak için askeri bir denizaltıya geçmek zorunda kalır.

Yüzeyde neler olup bittiğini ve askeri denizaltının asıl görevinin ne olduğunu anlamaya çalışırken, iki mürettebat arasında, özellikle Arman ile geminin birinci zabiti Umut arasında gerilim yükselir. Arman sadece hayatta kalma mücadelesi vermekle kalmayacak, aynı zamanda hayatının aşkıyla ikinci bir şans elde edecek.”

Yakamoz S-245 oyuncuları

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ve Umut Aral’ın yer aldığı Yakamoz S-245 dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’ye Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Jerry Hoffmann, Ecem Uzun, Meriç Aral, Ersin Arıcı, Onur Ünsal ve Güven Metin Akpınar gibi oyuncular dizinin kadrosunda yer alıyor.

Netflix Türkiye ilk duyurduğunda “Bir Denizaltı Hikayesi” olarak bilinen, ancak Yakamoz S-245 olarak yayınlanan dizinin ilk sezonu 7 bölümden oluşuyor ve her bölüm ortalama 45 dakika sürüyor.

Netflix Türkiye, daha önce Instagram hesabından Yakamoz S-245’in bir fotoğrafını paylaşarak, “Güneş 20 Nisan’da doğacak” dedi. Notuyla Into The Night’a atıfta bulundu. Konuya aşina olmayanlar için: Geceye Doğru, her şey yolunda giderken, Güneş’in bir anda herkesi öldürdüğü ve insanların ondan kaçmaya çalıştığı anlatılır.

Başa dön tuşu