Magazin

Kırmızı Oda ile Gönüllere Taht Kuran Binnur Kaya ekranlara geri dönüyor

Bilkent üniversitesi sahne sanatları fakültesinde tiyatro bölümü okuyarak 1995 yılında mezun olan Binnur Kaya ekranlarda görmeyi sevdiğimiz ünlülerden. 1995 yılında tiyatro bölümünden mezun olan ünlü oyuncu kariyerine çocuk tiyatroları ve belediye tiyatroları ile başlamış ve başarısını katlayarak bugünlere ulaşmıştır. Ekranların en sevilen oyuncularından Binnur Kaya ilk kez Kaynanalar dizisi ile ekran başına geçmiş ve o günden bugüne kadar birbirinden güzel projelerde yer almıştır.

Hayranları tarafından ilgi ve beğeni ile izlenen ünlü oyuncu gerek tiyatro oyunları gerek filmleri gerekse dizileri ile birbirinden farklı ve özel projede yer almış profesyonel bir sanatçıdır. Son dönemlerde Kırmızı Oda dizisi ile de gönüllere taht kuran Binnur Kaya ekranlarda en çok görülmek istenen yüzler arasında!

Binnur Kaya Yeniden İzleyiciyle Buluşuyor!

Pek çok dalda ödülleri bulunan başarılı oyuncu son projesi olan Kırmızı Oda dizisindeki performansı ile de gönüllere taht kurdu. Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı psikoterapist karakteri ile ekran başındakileri etkisi altına alan Kaya’nın muhteşem bir proje ile ekranlara döneceği konuşuluyor. Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından biri olan ve hatta en iyi kadın oyuncu ödülüne sahip olan başarılı oyuncu, canlandırdığı bütün rollerin hakkını veriyor adeta karakterle bir bütün oluyor.

Televizyon ekranlarının en çok seyredilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda dizisinin finaliyle birlikte yeni bir projeye imza atan Binnur Kaya hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yeni projesi daha şimdiden konuşulmaya başlanan ünlü oyuncunun hangi rolle ekran başındakileri büyüleyeceği merak konusu.

Binnur Kaya, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Bir arada!

Ekranların en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kırmızı Oda dizisinin final yapmasının ardından senaristliğini yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun yapmış olduğu Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümlerinde Kırmızı Oda dizisindeki psikiyatrist rolü ile devam eden başarılı oyuncu şimdilerde yeni bir projeye hazırlanıyor! Binnur Kaya hayranları tarafından coşkuyla karşılanan bu haber dizinin seyrini şimdiden belli ediyor. Binnur Kaya’nın yeni dizisi Youtube’da yayınlanacak olup başrollerinde Binnur Kaya’ya Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak eşlik edecek. Merakla beklenen bu Youtube dizisinin adı ise ‘’Necati Başkadır’’ olacak. Çekimleri henüz tamamlanan dizi 12 bölümle izleyici ile buluşacak.

Binnur Kaya’dan Yeni Proje!

Kırmızı Oda ile son dönemlerde genç yaşlı herkesin kalbine taht kuran kımızı odanın psikolog hanımı Binnur Kaya, sosyal medyayı sallayan Necati Başkadır projesi ile izleyiciyle buluşuyor. Youtube’da yayınlanacak olan 12 bölümlük dizinin yayın günü ise başarılı oyuncunun hayranları tarafından en çok merak edilenler arasında.

Kırmızı Oda’nın Ardından Necati Başkadır Geliyor!

Son zamanların en çok sevilen iki dizisi Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanının psikolog hanımı Binnur Kaya, diğer pek çok projesinde olduğu gibi bu rolüyle de izleyici tarafından bir hayli sevildi. Son projeleri ile çok beğenilen başarılı oyuncu kariyerine ara vermeden yeni projesi ile izleyici karşısına geçiyor. Hayranlarının oldukça sevindiği bu haberden sonra ilk merak edilen Youtube’da yayınlanacak olan Necati Başkadır dizisinin yayın tarihi oldu.

Yayın tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmeyen Necati Başkadır dizisinde Binnur Kaya’nın hayat vereceği rol de yine hayranları tarafından merak edilenler arasında yer alıyor. Çekimleri tamamlanan dizinin ne zaman yayınlanacağı belli olmadığı gibi Binnur Kaya’da rolü ile ilgili bir açıklama yapmadığından dizi izleyici için daha da merak uyandırıyor. Binnur Kaya, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın birlikte oynayacağı yapım ünlü oyuncuların hayranları tarafından ilgiyle bekleniyor.

Başa dön tuşu