Güncel

Killa Hakan öldü mü? Killa Hakan gerçek adı nedir?

Rap müziğin sevilen isimlerinden Killa Hakan yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor haberinin ardından hayranlar Killa Hakan sağlık durumu nasıl, ne oldu, neden yoğun bakımda, hastalığı ve son durumu ne? sorularına cevap arıyor.

Killa Hakan öldü mü? sorusu günün en çok araştırılan konuları arasında yer alırken Rapçi Massaka yaptığı paylaşımda Almanya’da hayatını devam ettiren rap müziğin tanınmış isimlerinden Killa Hakan’ın sağlık durumuna ilişkin “ölüm kalım savaşı veriyor, durumu kötü sevenleri dualarını esirgemesin” sözleri üzerine Killa Hakan sağlık durumu nasıl soruları üzerine Killa Hakan’a ne oldu, hastalığı ve son durumu hakkında son dakika gelişmeleri sizlerle.

MASSAKA DUYURDU: ÖLÜM KALIM SAVAŞI VERİYOR

Rap müzik dünyasının sevilen simalarından Killa Hakan’ın sağlık durumuna yönelik paylaşımda bulunan Massaka; “Selam arkadaşlar. Killa Hakan’ın sağlık durumu hiç iyi değil. Yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veriyor. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” dedi.

0x0-killa-hakan-oldu-mu-saglik-durumu-nasil-massakadan-rap-camiasini-sarsan-paylasim-killa-hakana-ne-oldu-hastalig-1654329998376.jpg

Killa Hakan’a ne oldu, hastalığı ne

Killa Hakan’ın yoğun bakımda olma sebebi ve hastalığı henüz açıklanmadı. Killa Hakan mahlasıyla tanınan Hakan Durmuş’un bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiği ve ameliyat olduğu biliniyordu.

killa-hakan.png

KİLLA HAKAN KİMDİR, GERÇEK ADI NEDİR?

Rap müzik dünyasının tanınmış isimlerinden Killa Hakan lakaplı sanatçının gerçek adı Hakan Durmuş, 1973 yılında Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya gelmiştir.

Killa Hakan takma ismini kullanan rapçi Hakan Durmuş, baba tarafından Tokatlı anne tarafından ise Sivaslı olduğu bilinmektedir.

Eski milli güreşçi Ali Rıza Durmuş, 1960’lı yıllarda Almanya’ya göç etmiş ve birçok başarıya imza atmıştır.

Killa Hakan Durmuş gençlik yıllarında cezaevinde yatmış ve o dönemde rap müziğe gönül vererek söz yazmaya başlamıştır. Almanya’da polislerin Türklere olan tutumlarını sürekli eleştiren Killa Hakan Durmuş son olarak bir polise Nazi (ırkçı) dediği için 4 ay hapis yatmıştır.

MTV Almanya kanalında 15 hafta Top 10 Listesinde yer almayı başaran tek Türk rapçi olmayı başaran Killa Hakan Durmuş, şimdiye kadar 36 beste yapmış ve bunun doğup büyüdüğü şehir olan Kreuzberg City’nin posta kodu olduğunu açıklamıştır.

killa-hakan.jpeg

Başa dön tuşu