Güncel

Kendisini Aldatan Sevgilisinden Ayrılan Shakira’dan Olay Hamle

Shakira’dan şok eden hamle. Instagram hesabından paylaştı

Barcelona’nın yıldız oyuncularından Gerard Pique ile müzik dünyasının en sevilen isimlerinden Shakira geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı alarak yollarını ayırmıştı. “Yollarımızı ayırdığımızı ilan ettiğimizden dolayı çok üzgünüz” açıklaması yapan ünlü çift, gündemden düşmemeye devam ediyor. Aldatıldığı iddia edilen Shakira dünya gündeminde konuşulmaya devam ederken son hamlesi şaşırttı. Ünlü şarkıcının bu hareketi sosyal medyada olay oldu.

Barcelona’da forma giyen futbolcu Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira arasındaki büyük aşk uzun yıllar önce başlamıştı. 2010 Dünya Kupası’nda başlayan aşk yıllardır devam ediyordu. Hatta Güney Afrika’da düzenlenen ve büyük ilgi gören Dünya Kupası’nın resmi şarkısı olan Shakira’nın besteleyip seslendirdiği “Waka Waka” tüm dünyada popüler olmuştu. Waka Waka şarkısı o yılın en çok dinlenen şarkılarından biriydi. İspanyol savunma oyuncusu Gerard Pique, Shakira’dan o sıralarda çok etkilendi. İkilinin aşkı 2010 Dünya Kupası’nı İspanya’nın kazanmasının ardından medyada konuşulması ile başlamış oldu.

2017’de ayrılma noktasına gelen çift tekrar devam etmenin bir yolunu bulmuşlardı. The Guardian’a 2019’da konuşan Shakira, 2017’de ağır bir depresyon geçirdiğini söylemişti ve bunun ailesine de yansıdığını dile getirmişti. Hatta ünlü şarkıcı verdiği röportajda artık çekilmez biri olduğunu karamsarlığa gömüldüğünü ve Gerard’ın en kötü yüzünü gördüğünü dile getirmişti.

2010’dan bu yana beraber olan çift iddiaya göre Gerard’ın Shakira’yı aldatması ile son buldu. Gerard Pique ve ünlü şarkıcı Shakira çiftinin bu olayın ardından evlerini ayırdığı görüldü. Dünyaca ünlü futbolcunun eski evine taşındığı ve komşularının Gerard Pique’yi sık sık eve girdiğini ve çıktığını gördüklerini dile getirdi.

Son olarak 45 yaşındaki ünlü şarkıcı Shakira aldatılma haberlerinden kısa bir süre sonra Chris Evans’ı takip etmeye başladı. Chirs Evans da kısa bir süre sonra Shakira’yı takip etmeye başladı. Shakira, Evans’ın ardından Scott Eastwood, Henry Cavill gibi yakışıklı isimleri takip etmeye başladı.

Dünyaca ünlü şarkıcı eşi ile ilgili bazı açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü şarkıcı “Kocam, erkek arkadaşım veya bebeğimin babası ona ne demek istersen, o bir zavallı, çünkü maalesef ki o beni uzun süre beklemek zorunda kalıyor. Evet, bazen beni beklemekten sıkıldığı doğru ve bıkıyor, çünkü Kolombiya saati Katalonya saati ile aynı değil maalesef.” ifadelerine yer verdi.

Başa dön tuşu