Magazin

Kenan İmirzalıoğlu’ndan ayrılık iddialarına ilk kez cevap geldi!

 

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu kendisi gibi güzel ve oyuncu Sinem Kobal ile evliliklerini geçtiğimiz ay ikinci çocuklarını kucaklarına alarak taçlandırdılar. Kenan İmirzalıoğlu ilk defa haklarında çıkan ayrılık iddiaları hakkında konuştu.

Karadayı, Deli Yürek ve Ezel gibi dizilerde rol alarak sevenlerinin gönlünü kazanmış olan Kenan İmirzalıoğlu, kendisi gibi güzel oyuncu Sinme Kobal ile 2016 yılında görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirme kararı alarak nikah masasına oturmuşlardı.

Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuklarını kucaklarına aldılar

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan çift dolu dolu yaşamış oldukları aşk hayatları ile hayran gözlerle baktırdılar kendilerine. Evlilik yaşantılarını 6 yıldır sürdüren çift, 2020 yılında Lalin adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar.

Mutlu evliliklerini geçtiğimiz mayıs ayında Leyla adını verdikleri ikinci çocukları ile taçlandıran ünlü çift hakkında ortaya şaşırtıcı iddialar atılmaya başladı.

Kenan İmirzalıoğlu ilk kez konuştu

İkinci çocuk haberlerinin ardından haklarında ayrılık iddiaları ortaya atılan çiftten Kenan İmirzalıoğlu bir restoran çıkışında muhabirlere cevap verdi.

Kendisine yöneltilen; ‘sorma istemiyoruz ancak hakkınızda çıkan ayrılık iddiaların aslı var mı?’ sorusuna “sormak istemiyorsanız sormayın o zaman” cevabını verdi.

 

Başa dön tuşu