Güncel

Kayseri’de Ulu Çınarlar Korosu’ndan Ata’nın sevdiği şarkılar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi ile Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülen “Nesiller Arası Etkileşim” adlı proje kapsamında gençler ve ulu çınarlar 10 Kasım Atatürk’ü anma programında bir araya geldi. Lise. Programda Büyük Çınar Korosu, Atatürk’ün en sevdiği şarkıları seslendirdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ulu çınar ağaçlarının yüreklerine dokunan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi, özel gün ve haftalarda düzenlenen etkinlikler kapsamında 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla program düzenledi.

Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi ile Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ortak yürüttüğü “Nesiller Arası Etkileşim” adlı proje kapsamında gençler ve ulu çınar ağaçları 10 Kasım Atatürk’ü anma programında bir araya geldi.

Cumhuriyetin 100’üncü yıldönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 85’inci yılında tüm yurtta olduğu gibi Kayseri’de de çeşitli programlarla anılıyor.

Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi ile Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mustafa Kemal Atatürk’ü anma faaliyetleri kapsamında “Nesiller Arası Etkileşim” adlı proje kapsamında 10 Kasım Atatürk’ü anma programı düzenledi. Programda öğrenciler ve ulu çınar ağaçları bir araya gelirken, Büyük Çınarlar Korosu da Namık Kemal Bilgin yönetimindeki Atatürk’ün en sevdiği şarkılarını seslendirdi.

Celal Bayar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen programda duygusal anlar yaşayan katılımcılar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını andı.

Başa dön tuşu