Güncel

Kayseri protokolünden Bakan Uraloğlu’na ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yolları ve ulaşım ağıyla Türkiye’nin örnek iller arasında yer alan Kayseri’yi ulaşım ve altyapı alanında daha iyi noktalara taşımak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Başkan Büyükkılıç, bu alandaki ziyaretlerini de Ankara’da sürdürüyor.

Bu kapsamda Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Ankara’da bir dizi ziyaret ve temasta bulundu. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ulaştırma ve altyapı alanında yapılan, inşaatı devam eden ve yapılacak proje ve yatırımlar hakkında Bakan Uraloğlu’na bilgi veren Başkan Büyükkılıç, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu birlikte ziyaret ettik. Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ile görüşerek, şehrimizle ilgili projeleri Bakanımızla görüştük. “Bu konuda değerlendirmeler yaptık” dedi.

Kayseri özelinde ulaşım alanında verdiği hizmetlerden dolayı Bakan Uraloğlu’na şükranlarını dile getiren Başkan Büyükkılıç, Kayseri’yi ilgilendiren proje ve hizmetlerle ilgili Ankara’da sık sık temaslarda bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

Başa dön tuşu