Güncel

Kayseri Kocasinan’dan ulaşıma yeni soluk

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Doğu Sanayi Mahallesi’ni Küçük Sanayi Sitesi ve Kayabaşı Mahallesi’ne bağlayan 30 metre genişliğinde ve 1600 metre uzunluğundaki yeni yol, kavşak ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Ulaşıma yeni bir soluk vermenin yanı sıra çevre düzenlemesiyle de bölgeye değer katacaklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalarla Doğu Sanayi Bölgesi’nin çehresini değiştireceklerini söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Argıncık Kayabaşı Mahallesi’ndeki çalışmaları denetleyen Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bölgede yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Sundukları hizmetlerle bölgenin kaderini olumlu yönde değiştireceklerine işaret eden Başkan Çolakbayrakdar, “Argıncık Kayabaşı Mahallesi’nde yol yapım çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Hava koşulları izin verdiği sürece çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Yenisini açacağız; Kavşak, cadde, bulvar gibi yatırımlarımız devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl itibarıyla tamamladığımız 95. Caddeyi 6373. Cadde ile birlikte 6316. Caddeye bağlayacak yeni çevre düzenlemesi bölgedeki kavşak ve bulvarın trafik yükünü azaltacak. Bölge sakinlerinin de kullanabileceği bu yeni aksı tebrik ederiz. Her mahallemizde çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Planlı çalışmalarımız hem merkez mahallede hem de Kocasinan’ın kırsal mahallelerinde aralıksız devam ediyor. “Vatandaşlarımız rahat olsun, her mahallemizin ihtiyacını tek tek tamamlayıp onların hizmetine sunacağız” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, yaptıkları çalışmalarla Kocasinan’ın hizmet standartlarını yükseltmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Başa dön tuşu