Güncel

Kayseri Kitap Fuarı yoğun ilgi gördü

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kayseri Kitap Fuarı’nın 6.’sine, araştırmacı yazarlar, siyasetçi ve gazeteci yazarlar da katıldı. Yazarlar büyük ilgi gördü.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Kayseri Kitap Fuarı’nın 6.’sı, 385 yayınevi, 504 yazar ve 3 milyonu aşkın kitap ile kitapseverlere kapılarını açtı. Fuar, yazarlar ve okurlar arasında buluşmaların gerçekleştiği bir organizasyon oldu.

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç tarafından davet edilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Kayseri Kitap Fuarı’nı her şehrin yapamayacağını belirterek, fuarın büyük bir kalabalık olduğunu ve kendi rekorunu kıracağını söyledi.

Gazeteci yazar Cansu Canan Özgen, Kayseri Kitap Fuarı’nı sevdiğini ve burada bulunmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, fuarın gençlerle bir araya gelmelerini sağlayarak okuma alışkanlığı kazandırdığını dile getirdi.

Gazeteci Abdurrahman Şimşek, Kayseri Kitap Fuarı’nın uluslararası bir fuara doğru gittiğini ve her geçen gün daha fazla ilgi çektiğini belirtti. Fuardan dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Yazar Ferhat Ünlü, 6. Kayseri Kitap Fuarı’nın Kayseri dışında da çok konuşulduğunu söyleyerek, fuarın gençlerin ilgisini çektiğini ve amacına ulaştığını ifade etti.

Gazeteci Nazif Kahraman, Kayseri Kitap Fuarı’nın coşkulu bir atmosfere sahip olduğunu ve öğrencilerin yoğun ilgisine şahit olduklarını belirtti. Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek’e teşekkür etti.

Tuncel Altınköprü, 6. Kayseri Kitap Fuarı’nın canlı, hareketli ve heyecanlı geçtiğini ifade ederek, fuarın güzel bir şekilde düzenlendiği için teşekkür etti.

Fuarda söyleşi gerçekleştiren yazarlar okurlarıyla buluşarak kitap imzaladı ve hatıra fotoğrafı çekindi.

Başa dön tuşu