Güncel

Kasaba Doktoru Leyla Kaç Yaşında Hazal Subaşı Hangi Dizilerde Oynadı

Kasaba Doktoru Leyla nereli, kimdir? Kasaba Doktoru Leyla gerçek adı nedir? Kasaba Doktoru dizisinin Leyla’sı Hazal Subaşı sevgilisi var mı? Hazal Subaşı kaç yaşında?

Kasaba Doktoru Leyla Kaç Yaşında Hazal Subaşı Hangi Dizilerde Oynadı? Ekranların yeni dizisi Kasaba Doktoru isimli dizinin oyuncu kadrosu dikkatleri üzerine çekiyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizi izleyiciler tarafından büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. Yeni dizi Kasaba Doktoru’nda Leyla’ya hayat veren Hazal Subaşı’nın hayatı da fazlasıyla merak ediliyor. Peki sevilen dizinin Leyla’sı Hazal Subaşı kimdir, kaç yaşında? Hazal Subaşı nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren Ömer ile kendi hayatını kurmak için elinden gelen her şeyi yapan Ali’nin şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesini konu alan dizide bir de başarılı genç bir doktor olan Leyla vardır. Bu üç doktorun yaşadıklarını konu alan dizi hayattan birçok ders çıkarmayı sağlıyor. Dizinin başrolü Hazal Subaşı hayatı ise izleyenler tarafından merak ediliyor.

Çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılan Kasaba Doktoru dizisinde yer alan Hazal Subaşı kimdir? Hazal Subaşı hangi dizilerde oynadı? Hazal Subaşı nereli, hayatı hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Hazal Subaşı hakkındaki önemli detaylar..

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu Hazal Subaşı, Elidor Miss Turkey yarışmasında 2016 yılı finalisti olması ile dikkatleri çekmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitimi alan ünlü oyuncu Hazal Subaşı, “Adını Sen Koy” dizisi ile popülerlik kazandı. Hazal Subaşı daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Umut Yeter dizisinde rol aldı. Birçok dizi ve filmde yer alan ünlü oyuncu yavaş yavaş popülerlik kazanmaya başladı.

Ünlü oyuncu asıl çıkışını Show Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memilli’nin yer aldığı Çukur dizisinde canlandırdığı Nehir karakteri ile yaptı. Şimdilerde ise Kasaba Doktoru isimli dizide başrol olarak Dokor Leyla’yı canlandırmaktadır.

HAZAL SUBAŞI KAÇ YAŞINDA?

Ünlü oyuncu Hazal Subaşı 26 yaşındadır.

HAZAL SUBAŞI SEVGİLİSİ VAR MI?

Ünlü oyuncu şu an sevgilisi yoktur. Bir dönem Çukur dizisinin Aliço’su Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşamıştır. 3 yıl süren ilişkilerinin ardından ayrılık kararı aldılar.

Başa dön tuşu