Güncel

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor Ataman Koleji Nerede?

Kardeşlerim Dizisi kümes nerede? Ataman koleji hangi ilçede? Ataman koleji gerçek adı ne? Kardeşlerim Ataman koleji nerede? Kardeşlerim dizi setine nasıl gidilir?

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkat çeken Kardeşlerim dizisi hangi okulda çekiliyor? Ataman kolejinin gerçek adı ne? Dram ve romantik türdeki gençlik dizisi Kardeşlerim çekim yerleri merak ediliyor. İzleyicilerin merakla takip ettiği Kardeşlerim dizisi hangi ilde, ilçede, semtte çekiliyor? Dizi hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Yiğit Koçak, Cüneyt Mete ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisi izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran Kardeşlerim dizisi her hafta Cumartesi akşamı ekranlarda oluyor. Oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Melis Minkari, Recep Usta, Turan Cihan Şimşek, Simge Selçuk, Fadik Sevin Atasoy gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisi yüksek reyting oranları ile yayın hayatına devam ediyor.

KARDEŞLERİM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kardeşlerim dizisinin okul sahnelerinin nerede çekildiği izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekilmektedir. Dizinin diğer sahneleri de İstanbul’da birçok farklı ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin zorluk içerisinde verdiği hayat mücadelesinin anlatıldığı dizide kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta bulunmaktadır. Ekranların sevilen gençlik dizisi Kardeşlerim dizisi İstanbul Balat’ta yer alan bu iki katlı müstakil ev daha önce birçok dizide kullanılmıştı.

KARDEŞLERİM ATAMAN KOLEJİ NEREDE?

Dizinin okul sahneleri Ataman kolejinde geçmekte. Okulun gerçekteki adı ise İstanbul Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okuludur. Bu okulun adresi ise şöyledir: Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi, No 26/28 Eyüp/İstanbul. Doğa Okulları Kemerburgaz Bilim Okulu İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde bulunmaktadır. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Kardeşlerim dizisi her cumartesi akşamı ATV Ekranlarında.

Başa dön tuşu