Magazin

Kanal D ekranlarında Oynanan Hekimoğlu Dizisiyle Çok Sevilen Karakter Dr. Ateş Yeni Bir Dizide Sevenleri Karşısına Çıkacak

Hekimoğlu dizisin farklı kendine özgü tavrıyla ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlüne taht kuran Dr. Ateş yani Timuçin Esen ve yine Hekimoğlu dizinde başrol oyunculuğunu Timuçin Esen ile paylaştığı Ebru Özkan da dizide rol alacak. İkilinin tatlı atışması ve uyumları izleyiciyi oldukça etkilemişti. Tekrar ikiliyi ekranlarda görmek hayranlarını oldukça sevindirecektir. Hekimoğlu dizisi 2019 ve 2021 yıllarında kanal D ekranlarında yayınlanan dizi ciddi bir reytinge sahip iken bile istediği reytinge ulaşamadığı için 51. bölümde ekranlara veda ederken izleyicileri oldukça üzmüştür.

Karga seven ve ojo pictures yapımı olan dizi hastane ortamında çekildiğinden dolay izleyicinin ilgisini oldukça çekmişti. Ayrıca Hekimoğlu dizisinde oynayan diğer oyuncularda muhteşem bir uyum içinde rol almışlardı Dr. Ateşin ipek ile atışması kuralları tanımaması ve bu şekilde sürekli atışmaları ile sevilen Ateş dizide oynayan diğer oyuncu Okan Yalabık ile de arkadaşlığı ve diyaloğu hafızalara kazınmış tır. Trajikomik modunda oynan dizi her bölümde yeni bir hayat hikâyesini ele alınıyordu.

Birbirinden farklı ve ilginç hayat hikâyeleri ile izleyiciyi ekrana kilitleyen dizinin ekranlardan ayrılmasını kabullenemeyen izleyiciler hala internetten eski bölümlerini defalarca izlemektedirler. Her bölümde yeni bir hikâye ve dizi sonunda kendine pay çıkaracak ders alınacak mesajlar bulunmaktaydı. İzleyici hem güldüren müthiş bir oyuncu kadrosuyla bir yandan da hüzünlendiren acı olayların yaşandığı dizi her duyguya hitap etmişti.

Hekimoğlu Dizisinde Rol Alan Dr. Ateş Ve Başhekim İpek İkilisi Yeni Bir Dizide İzleyici Karşısında
Hekimoğlu dizisinden sonra Timuçin Esen ve Ebru Özkan ikilisini özleyen izleyicilere yeni dizi müjdesi geldi. Yeni bir dizide ikili tekrar bir araya geliyor. Proje ile ilgili bilgiler yeni yeni ortaya çıkmaya başladı. Disney plus ile çekimi yapılan dizi on dört Haziranda yayın hayatına başladı. Hekimoğlu dizisinde oldukça uyumlu ve sempatik diyaloglarıyla seyircilerin beğenisini kazanan çift yeni dizide de aynı uyumu yakalayıp izleyicilerin beğenisini kazanacakları kesin. Seyircinin de merakla beklediği dizi ne zaman izleneceği merak konusu oldu.

Peki Yeni Dizide Kimler Rol Alacak ve Dizinin Konusu Ne?

Yeni dizinin çekimleri başlamış ve on dört Haziranda dizi hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmaya başladı. En çok merak edilen konu dizide kimlerin rol alacağı ve dizinin konusunun ne olduğu merak konusu oldu. Dizinin yönetmenliğini Taylan kardeşler olarak bilinen Yağmur ve Duru Taylan kardeşlerin yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin adı ise gri kod olduğu bilinmektedir.

Dizinin çekimleri devam ederken başrollerinde daha önce de belirttiğimiz gibi Timuçin Esen ve Ebru Özkan olduğun bunun yanında güçlü bir kadroya sahip olduğunu da bilinmekte. Dizide oynayan diğer oyuncular ise Alican Yücesoy ve İlayda Akdoğan Buçe Buse kahraman ve mücahit Koçal Onur Bilge Selin kahraman, Daniel Karay Özsoy da dizide yer alacak.

Dizinin konusu ise oldukça ilgi çekici izleyiciyi ekranlara kilitleyecek türden olduğu şüphesiz. Dizi sadece sekiz bölümden oluşmaktadır. Dizi senaryosunda gizem, psikoloji ve suç gerilim konularını barındırıyor. Dizide ana konu ünlü ve çok başarılı saygın bir avukat olan Fuat’ın hayatını anlatmaktadır. Ayrıca avukat Fuat’ın kızının başına gelen talihsiz olaylar ile avukat Fuat’ın hayatı tamamen değişecektir. Oldukça merak uyandıran ve senaryosu ile iyi bir oyuncu kadrosuyla çekilen dizi ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

Başa dön tuşu