Magazin

Kalk Gidelim’in Yerine Geçecek Olan Aile Dizisi Mükemmel Eşleşme Geliyor!

Uzun zamandır beklenen aile konulu dizi konsepti mükemmel bir uyumla TRT1’e geri döndü! TRT 1’de ekrana gelen tarih dizileri, psiko drama ve trajik dizilerin yanı sıra izleyenlerin merakla beklediği aile konulu bir dizi gelecek.

TRT1’in Kalk Gidelim uzun soluklu dizisinin ardından izlenebilir ev yapımlarında henüz büyük bir dönüm noktasına ulaşmayan TRT1 bu boşluğu 2022’de dolduracak. Birol Güven’in sahibi olduğu Mint Productions tarafından hazırlanan Mükemmel Eşleşme, bir aile dizisi olmanın yanı sıra insan hikayelerini anlatacak ve eğlence unsurlarını da beraberinde getirecek bir çalışma olacak.

Mükemmel Eşleşme, drama, eğlence ve aile ortamını aynı anda yansıtan bir ürün olduğu için Kalk Gidelim dizisinin yerini doldurmaya çalışacak. Yaz için planlanan dizinin, iyi sonuçlar alınırsa kışa kadar devam edebileceği ihtimali de olabilir.

Provası yapılıp çekimlerine başlanan Mükemmel Eşleşme serisinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı görenler, bunun duyguların ön planda tutulacağı ve bir ev ortamında izlenebileceği ilginç bir çalışma olduğunu fark etti.

Mükemmel Eşleşme’de slogan şöyle:“ Evlilik aşkı sonlandırmaz, yeniden başlatır.” Ne zaman yayına gireceği henüz belli değil ancak kısa sürede izleyicileri büyüleyecek olan dizide ise şu isimler yer alıyor: Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral. ”

Annelerinin yardımıyla tanışıp mutlu bir aile kuran iki gencin konu edildiği dizinin yönetmenliğini Emre Kavuk yapıyor. Birbirinden güzel kalabalık aile ve sıcacık insanların hikayelerinin yer aldığı “Mükemmel Maç” çok yakında TRT1’de…

Mükemmel Eşleşme Dizisi Konusu Nedir?

Aile baskısı altında tanışan iki genç, önce bunun önceden ayarlanmış bir yöntem olduğunu düşünüp isteksizce yola koyulurlar. Ancak tanıştıkları andan itibaren aralarındaki çekim, bu ilk karşılaşmanın son olmadığının habercisidir. Ailenin baskısı altında tanışan ikili, ilişkilerinin sonunda mutlu bir aile olacaklardır.

Mükemmel Eşleşme Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

• Ahmet Kayakesen
• Ayşegül Günay
• Cem Zeynel Kılıç
• Eylül Öztürk
• Ayhan Taş
• Volkan Severcan
• Asuman Dabak
• Ayşen Sezeral

Birol Güven Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Dil Bilim’inden mezun olmasının ardından kısa süreliğine öğretmenlik yapan Birol Güven, turizm alanında tur operatörü olarak görev yapmıştır. 1997 yılında öykü yazma hobisine başladı ve bunu öğrencilik ve meslek hayatı boyunca profesyonel olarak sürdürdü.

Cem Zeynel Kılıç Kimdir?

Cem Zeynel Kılıç, 27 Nisan 1978’de Erzincan’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda birçok oyunda rol sergileyen oyuncu, okul yıllarında çeşitli reklam filmlerinde de rol aldı.

Ayşen Sezerel Kimdir?

7 Ağustos 1966’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 1995 yılında bir Hastane dizisinde rol alarak oyunculuğa başladı. 1995 yılından bu yana birçok sinema ve dizide rol alan Ayşen Sezerel, 2019 yılında ekrana gelen Zalim İstanbul dizisinde Nermin karakterini canlandırmıştır.

Ahmet Kayakesen Kimdir?

Ahmet Kayakesen 27 Eylül 1988’de İstanbul’da doğdu. Çocukluğundan beri okulda tiyatro ile ilgili etkinliklere katılan ve zamanla ciddi bir şekilde oyunculuk yapan Kayakesen, gelecekteki mesleği olarak oyunculuğu seçmiş ve bu yolda kendini geliştirmiştir.

Asuman Dabak Kimdir?

Asuman Dabak 1 Şubat 1970 Manisa doğumludur. Sanatçılık kariyerine Bahçelievler Belediye Tiyatrosu’nda başlayan Asuman Dabak, dublaj çalışmaları yaptı. Turizm ve otelcilik bölümü okuyan, fakat oyunculuk eğitimi almamış bir sanatçı, tiyatrodan sonra kamera önünde, film ve dizilerde mükemmel gözlem ve yorumlama yeteneğiyle oynadı. Ekrana ilk olarak Örümcek dizisinde Emine karakteri olarak çıkmıştır.

Başa dön tuşu