Magazin

Kaderimin Oyunu Gönüllerde Yara Açarak Bitti

“Kaderimin Oyunu” dizisinin bu sezonunda en fazla merak edilen yapımlardan biri oldu. Öykü Karayel ve Akın Akınözü’ nün beraber başrolde olduğu dizi oyuncuların müthiş performansları ile diziyi çok daha iyi bir noktaya taşıdı. ‘Sarp Apak’ın’ bu zamana kadar canlandırmış olduğu rollerden çok farklı olan bu dizideki performansı ile başarısını gösterdi.” Meriç Aral’ da” Helin karakterinin de başrol olarak hakkını vermiş oldu.

Kaderimin Oyunu Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

‘Kaderimin Oyunu’ dizisinin yeni başladığı zamanlarda ilgileri üzerine çekmişti. Kısa bir ara ilgilerin azalmaya başladığı dönemde yapımcının “NGM Medya” ve “Star TV” 2. sezonunda anlaşmalar yapmış ve de dizinin gelecekteki sezonunda devam edebileceği beklentisi kazandırmıştı. Fakat hikâye beklendiği kadar etkili olamadı. ‘Kaderimin Oyunu’ Akın Akınözü’ ün hayranlarını hayal kırıklığına uğratması gönüllerde de yara olarak kalmış oldu.
Yirmi altıncı bölümüyle birlikte “17 Haziran Cuma” finalini yapacak olan dizinin beklendiğinden daha büyük başarı kazamamasının bile, final kararını etkilemediği görüldü. Yine de fazlaca izleyici grubunun etkisiyle bu kararın alındığını da söylemek gerekir. Dizinin, ‘Star TV’nin’ verdiği fırsatlarla 26. bölümüyle şimdiye kadarda devam edebilmesi şansını elde etmiş oldu. Normalde reytinglerde uzun zamandır, sorun yaşanıyordu.

Kaderimin Oyunu, heyecan yaratan ve yeni yayınlanan bölüm tanıtımlarını sosyal medyanın beğeni butonuyla dolu dolu yorumlar alıyorken, kısa zamanda yine de yüksek izlenme rekoruna erişti… Tüm parçaların birleştiği “Nedret ve Cemal’in” köşkten atılma sebebi olacak. Asiye’ ninde Cemal’in, eski eşi olmasının ortaya çıkmasının da sonuçlarıysa evdekileri nasıl bir şekilde etkileyeceği muamma.

Kaderimin Oyunu Dizisinde Final Kararı

Peki, şimdi dizinin final bölümünde bizleri neler bekleyecek? İşte final bölümünde izleyicinin görecekleri; Cemal’ in Asiye’ ye yaptığı aşk itirafının duyan Helin aldatıldığını düşünerek sinir krizi geçirir. Nedret Helin’ e tüm acı gerçeği anlatır.

Star TV dizisi olan ‘’Kaderimin Oyunu’’ ses getirirken fragmanıyla konuşulmaya tartışılmaya devam etmektedir. Sarp Apak, Akın Akınözü ve Öykü Karayel’inde başrollerinde oynadığı ilk bölümlerinden beri heyecanla izlenen dizide ki gelişmeler neler? Kendi izleyicilerini oluşturan dizi dram yüklü hikâyesiyle final bölümüyle izleyicileri merakla bekliyor.

Star TV ekranlarının vazgeçilmez dizlerinden Kaderimin Oyunu son bölümüyle yayında. İlk bölümünün 03.02.2021 tarihinde yayına başlamıştı. Dram yüklü dizi “Kaderimin Oyunu” son bölümünün izleyiciyle buluşacak. Başrolünde Akın Akınözü, Öykü Karayel, Meriç Aral ve de Sarp Apak’ın oyunculuklarıyla finale giden, dizinin son bölümü izleme rekoru kırdı.

Diziyi takip edenlerin merakıyla izleyiciler tarafından araştırılması yapılıyor. İşte Cuma günlerinin beklenen dizisi Kaderimin Oyunu… Helin’in kaybolması ve Cemal’in büyük korkusu oğlunu kaybetmesinin zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Cemal, hem Helin’i bulabilmekle uğraşırken diğer yandan Nergis’in tutuklanmasıyla amansız ve zor bir mücadeleyle sona gelindi. Bütün bu yaşananlarsa beraberce yol alacak Asiye ve Cemal için yepyeni dönem başlamış oldu. ‘Kaderimin Oyunu’ dizinin son bölümün de dikkatimizi çeken bir sahne oldu oyuncular tekneyle boğaza geldiler boğaz turu yaptılar.

17 Haziran Cuma günü final yapacak olan dizi beklendiğinden daha da büyük başarı kazanmış olsa da final kararını etkilemediği de görüldü. Son zamanlarda daha da ilgi ile izlenmesi dizi yapımcılarının aldıkları final kararından vazgeçmelerine yetmedi. Dizinin final sahneleri izleyiciler tarafından son derece merak edilmektedir.

Başa dön tuşu