Güncel

Kaderimin Oyunu Asiye Hapse Mi Girecek

Kaderimi oyuncu Asiye hapse girecek mi? Helin cinayeti itiraf edecek mi?

Kaderimin Oyunu Asiye Hapse Mi Girecek Son Bölüm Özeti. Bu akşam 20. bölümüyle izleyici ile buluşacak Kaderimin Oyunu dizisinde Helin, Asiye ve Cemal’in geçmişini öğrenince resmen deliye dönecek. Kaderimin Oyunu Cemal’in Asiye’den nefret etmesi için planını hazırlamaya başladı. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Meriç Aral’ın yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisinde neler olacak? İşte yeni bölüm hakkında merak edilenler… Kaderimin Dizisi yeni bölümde neler olacak? Asiye hapse girecek mi? Helin cinayeti itiraf edecek mi?

Kaderimin Oyunu’nda Cemal Asiye’yi hiç beklenmedik bir suçla suçlayarak üzerine gelecek. Asiye için zor olan bir sürecin başlangıcı olarak ama o çocukları için her şeyi yapamaya hazır bir halde. Helin ise Cemal ve Asiye’nin geçmişte evli olduğunu öğreniyor. Helin’in intikam planları kuran hali Asiye için korkunç bir hale geliyor.

Helin intikam almak isteyince Asiye’nin işlemiş olduğu cinayeti koz olarak kullanma kararı alıyor. Cemal, Asiye’nin yasak aşkını öldürdüğü yalanına inanıyor. Asiye’ye hesap soruyor.

KADERİMİN OYUNU DİZİSİ KONUSU

Asiye genç yaşta iki çocuğu ile hayat mücadelesi veren bir kadındır. Kendini çocuklarına adayan Asiye çocuklarına korumak uğruna bambaşka bir yolculuğa sürüklenir. Yolu ona yardım eden Mahir ile kesişir. Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcı olur. Cemal’in gelişi ile beraber Asiye verecek olduğu kararlar ile bambaşka bir yola sürüklenir. Kaderimin Oyunu dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Esra Dermancıoğlu, Müfit Kayacan, Ülkü Duru, Kaan Çakır, Onur Bilge, Esengül Aypek, Elmira Akgün, Alper Irvan, Bartu Barlas Bozacı, Ayça Koptur, Mustafa Arda Işık, Iraz Akçam ve Yıldırım Özcan gibi isimler yer almaktadır.

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Gülbike Sonay Üte kaleme almaktadır. Star Tv ekranların sevilen dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümüyle Cuma akşamları ekranlarda yer almaktadır.

Başa dön tuşu