Güncel

Johnny Depp ve Amber Heard Davası Sonuçlandı Şok Gelişme

Johnny Depp ve Amber Heard karara bağlandı ve davanın kazananı belli oldu. Dava ile ilgili tüm gelişmeler haberimizde sizlerle..

Johnny Depp ve Amber Heard davası nihayet sonuçlandı ve karara bağlandı. Tüm dünyanın merakla beklediği davada haklı olan Johnny Depp olarak görüldü ve Depp dava sonrasında 6 yıl sonra jüri bana hayatımı geri verdi, çok mutluyum diyerek açıklanan karardan oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.

Depp Tazminatı Kazandı

Günlerdir ABD gündeminde ve bir o kadar da dünya gündeminde olan Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava konuşulmaya devam ederken bugün karar açıklandı ve Johnny Depp lehinde bir karara varılmış oldu. Jüri dava sonucunda Amber Heard’ ün Johnny Depp’ e 15 milyon dolar bir tazminat ödemesine karar verildi ve ayrıca Amber Heard‘ ün de anlattıklarının bir kısmının doğru olduğu için Johnny Depp’ in Amber Heard’ e 2 milyon dolar tazminat ödemesine karar verildi.

Bu olay ardından ise ünlü isimler sosyal medya hesapları üzerinden konuyla ilişkin yorumlarda ve tebriklerde bulunmaya başladılar.

johnny-depp-ve-amber-heard-1.jpeg

Kararın Sonucunu Arkadaşlarıyla Birlikte Kutladı

Jeff Beck ile konser turuna devam eden Johnny Depp, kararın ardından müzisyen arkadaşlarıyla birlikte bir barda kutlama yaptı. Başarılı oyuncu kendisini kutlayan hayranlarını selamladı ve hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Karar ardından Johnny Depp sosyal medya hesabı üzerinden kazandığına ilişkin bir gönderi paylaştı ve sevenleri ile bu kararı kutlaması ardından, ünlü oyuncunun takipçilerinden tebrik yorumları yağdı. Birçok insan Johnny Depp’ i tebrik ederek haklı bir son olduğunu dile getirdiler.

Johnny Depp’ in kazanmasıyla, Ashley Benson’ da Johnny Depp’ in duruşmadaki el salladığı fotoğrafını paylaşarak kendi Instagram sayfasından büyük harflerle EVVETT yazdı.

Başarılı oyuncuya Karayip Konsanları filmindeki rol arkadaşı olan Greg Ellis’ ten de destek geldi ve Greg Ellis paylaşımda bulunarak Johnny Depp için bayrakları açın, şeklinde bir mesaj yayınlandı.

Amber Heard’ ün kaybetmesine de üzülen ünlüler oldu. Gerçek bir insan gibi davranmayı seöen bir kadın, yaygın anlayışın, orduların ona kirli bir şaka yapacağı konusunda uyarılmalıdır. Şeklinde açıklamalarda bulundu ve Kardeşliğe ihtiyacı var diyerek sözlerine devam etmiştir.

Başa dön tuşu