Güncel

İyilik Dizisi Neslihan Kaç Yaşında Evli Mi? İyilik Dizisi Neslihan Nereli, Gerçek Adı Ne?

İyilik Neslihan gerçek adı ne? İiyilik dizisi Neslihan evli mi? İyilik Hatice Şendil kimdir, kaç yaşında?

İyilik Dizisi Neslihan Kaç Yaşında Evli Mi? İyilik Dizisi Neslihan Nereli, Gerçek Adı Ne? İyilik Dizisi Neslihan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? FOX TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicilerin dikkatini çeken yeni dizi İyilik’de yer alan Neslihan kimdir, kaç yaşında? Fox Tv’nin yeni dizisi İyilik, izleyenleri ekran başına kilitlemişti. İyilik dizisi oyuncularından Neslihan karakteri merak ediliyor. Yeni dizi İyilik dizisi Neslihan kim araştırmasının yanı sıra Neslihan kaç yaşında, İyilik Neslihan gerçek adı ne soruları da dikkat çekiyor. Peki İyilik dizisi Neslihan kimdir, hayatı hakkında merak edilenler…

Başarılı oyuncuları ile dikkat çeken İyilik dizisi oyuncuları merak ediliyor. İyilik dizisi “Neslihan” karakteri kim oynuyor? İyilik dizisi Neslihan’nın gerçek adı nedir? İyilik Neslihan hangi dizilerde oynadı? İyilik Neslihan evli mi araştırmaları yapılıyor. İşte Neslihan karakteri hakkında merak edilenler…

Neslihan adındaki kadının kocası ve çocukları ile beraber mutlu bir hayat yaşarken bir gün spor salonunda fenalaşması ile başlayan dizide onu tanımadığı bir kız kurtarır. İsmi Damla olan bu kızla arkadaş olur. Kızın evli bir adamla beraber olduğunu bilmektedir. Bu durumun çaresizliğini de fark eder ve kıza destek olur fakat bu evli adam kendi kocasından başkası değildir. İyilik dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Dizideki Neslihan karakterinin kim olduğu da merak ediliyor. Dizinin Neslihan’ı kimdir, kaç yaşında? İyilik dizisi Neslihan’nın gerçek adı ne?

İYİLİK DİZİSİ NESLİHAN KİMDİR?

İyilik dizisi Neslihan karakterine Hatice Şendil hayat vermektedir.

HATİCE ŞENDİL KİMDİR?

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İşletme bölümü üzerine Lisans eğitimini tamamlamıştır. Başarılı oyuncu 2015 yılında kendisi gibi oyuncu Burak Sağyaşar ile hayatını birleştirmiştir. Ünlü oyuncu 2 sene oyunculuk eğitimi almıştır. 2001 senesinde Miss Turkey ve Miss Europe güzellik yarışmasında 3. olarak gündeme geldi. Eylül isimli dizide Aziza, Fesuphanallah dizisinde Gülpare karakterine hayat verdi. Ardından Atv’de yayınlanan Yaban Gülü isimli dizide Laçin karakterlerine hayat verdi.

Sanatçı Çelik’in Töre isimli parçasının klibinde oynadı. İki Yabancı isimli dizide Zeyno’yu canlandıran ünlü oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde ise Ebru karakterini canlandırarak gündeme geldi. Karadağlar adlı dizide de rol almış, Dila Hanım dizisinde ve Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide Elif’i canlandırarak kamera karşısına geçti.

Başa dön tuşu