Güncel

İstanbul Beylikdüzü’nde 5 dönümlük park 47 saatte tamamlandı

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın, Marmara Mahallesi sakinlerine 5 günde tamamlayacakları sözünü verdiği 5 bin metrekarelik park, 47 saatte tamamlanarak ilçeye kazandırıldı.

İSTANBUL (İGFA) – Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın, Marmara İlçesi’nde 5 dönümlük alana 5 günde park yapacaklarının sözünü vermesinin ardından ekipler hızla çalışmalara başladı ve parkı 47 saatin sonunda tamamladı. Noter huzurunda başlayan çalışma noter huzurunda sona erdi.

Marmara İlçesi’nde hayata geçirilen parkla bölge halkı; Şu anda 1.345 m2 yürüyüş yolu, 270 m2 basketbol sahası, 435 m2 çocuk oyun alanı ve fitness alanı bulunmaktadır.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, gece geç saatlere kadar çalışarak parkı büyük bir özveriyle tamamlayan yol arkadaşlarına teşekkür ederek, “Noter tespitlerimize göre parkımız 47 saatte tamamlandı. Bölgemize hayırlı ve uğurlu olsun. Çocuklarımızın huzur içinde oynayabileceği bir parkı daha inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları ve spor alanlarıyla 5 dönümlük muhteşem bir park inşa ettik. Beylikdüzü için proje üretmekten keyif alan bir yöneticiyim. “Takım arkadaşlarımla Beylikdüzü için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başa dön tuşu