Güncel

İrem Derici Böyle Saçmalık Olabilir Mi Diye İsyan Etti!

İrem Derici böyle saçmalık olabilir mi diye isyan etti. İşte İrem Derici’ nin o sözleri ve detayları..

İrem Derici böyle saçmalık olabilir mi diye isyan etti. İşte İrem Derici’ nin o sözleri ve detayları..

Başarılı şarkıcı İrem Derici, yaz öncesi bir güzellik merkezinde kampa girmişti. Başarılı şarkıcı kendisine sorulan Safiye Soyman’ ın sözlerine cevap verdi.

Safiye Soyman Ne Demişti?

Erkek çaktırmadan çapkınlık yapabilir” açıklaması ile gündeme oturan Safiye Soyman’ a yanıt İrem Derici’ den geldi. Başarılı şarkıcı Safiye Soyman’ a valla saçını başını yolasım geldi. Bu kalp oyuncak değil. Ne demek erkek yapsın, kadın yapmasın, şeklinde açıklamalarda bulundu.

Başarılı şarkıcı İrem Derici açıklamalarına ek olarak, girdiği ödem kampı ile ilgili de açıklamalarda bulundu.. “Bikiniyle gezmeyi seviyorum. Görüntülenme korkum yok, zaten selülit aynı, çatlak aynı. Çektiler bugüne kadar 10 yıldır bir ton selülit fotoğrafım var. Kilolu değilim, bu basen problemi oluyor ya genel olarak bizim Türk kadınlarında bir de uçuş yol falan yapınca ödem içindeyim. Ödem Derici oldum” diyerek açıklamalarda bulundu.

Olaylı Ayrılığa Açıklaması Ne Oldu?

İrem Derici geçtiğimiz günlerde aşkı Cem Belevi ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı ve sonrasında yeni bir aşk olacak mı, yaz aşkı olacak mı sorularına yanıtı da gecikmedi.

İrem Derici : “Bundan sonra bütün sarı taksiler benim , daldan dala. Yani hiç aşkmış, bilmem neymiş, ne takatim ne hevesim var. Öyle güzel, küçük küçük flörtlerle kapatacağım yazı.” diyerek açıklamalarda bulundu ve sözlerine şu şekilde devam etti.

“Boş günlerimde Alaçatı’ya gideceğim. Orada Enis Arıkan’la geçen yıl ‘Çapkınlık yapalım’ deyip, hiçbir şey yapamadık. Yok yani yaz aşkı hevesim yok. Hayat bu önünüze ne çıkacağı belli olmuyor. Her sene kapatıyorum ben, biri gelip o kapıyı arsızca açıyor. Aşk sağlıklı bir şey değil arkadaşlar. Her şeyiyle yorucu bir şey” diyerek açıklamalarına devam etti.

Safiye Soyman’ ın ifadelerine ise,

Manyak mısınız be kadınlar? Tabii bu söylemlere katılmıyorum. Böyle saçmalık olabilir mi? Safiye ablamı çok severim ama valla saçını yolasım geldi. Ne gereksiz gereksiz açıklamalar böyle. Ne demek ‘Erkek yapsın, kadın yapmasın’ falan. Kendinize gelin abi. Onlar istediği açıklamayı yapabilirler ama ben bu tarz olayları affetmiyorum. Bu kalp oyuncak değil. Kırılsın, yapıştır, eskisi gibi olmuyor ki. Safiye ablacım lütfen kendimize gelelim. Erkek yakışıklıysa bakılmaz mı? Bakılır ama yanında kadın var, bakmamak lazım. Etik, ahlak… Düşünsenize ahlakı artık ben savunur hale geldim. Şeklinde sözlerle ifadelerine devam etti.

Başa dön tuşu