Magazin

İpek Tanrıyar’ın Motosikleti Fiyatıyla Hayrete Düşürdü

Eski manken ve oyuncu İpek Tanrıyar geçtiğimiz gece motosikleti ile görüntülendi. Motosiklet ehliyeti almak için eğitimlere başladığını söyleyen Tanrıyar’ın motosikletinin fiyatını duyanlar ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Eski Manken ve oyuncu İpek Tanrıyar, geçtiğimiz akşam eşi Murat Evler ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. İkilinin 3 tekerlekli ve görkemli motosikleti ise gözlerden kaçmadı. Bu motosikleti kullanabilmek için ehliyet alacağını ve eğitimlere başladığını söyleyen Tanrıyar’ın motosikletinin bir servet değerinde olduğu ortaya çıktı.

İpek Tanrıyar, geçtiğimiz gece eşi Murat Evler ile birlikte magazin gazetecileri tarafından görüntülendi. Magazin muhabirleriyle kısa bir sohbet gerçekleştiren Tanrıyar’ın motosikleti gözlerden kaçmadı. Motosikleti ile ilgili soruları da yanıtlayan Tanrıyar, henüz ehliyeti olmadığını bu yüzden motosikleti kendi değil eşi Murat Bey’in kullandığını söyledi.

Motosiklet ehliyeti alabilmek için eğitimlere başladığını söyleyen Tanrıyar, geçirdiği kazadan da bahsetti. İpek Tanrıyar, henüz ilk dersinde motosikletten düşmüş. Bu kazada bacağından yaralanan İpek hanım derslere son vermek istese de hocası vazgeçmesini engellemiş ve ona cesaret vererek derslere devam etmesini sağlamış.

Daha güvenli olduğu için 3 tekerli bir motosiklet tercih ettiğini söyleyen Tanrıyar, buna rağmen ehliyet almak için önce iki tekerli motosiklet kullanmayı öğrenmek zorunda kalmış. Ehliyetini aldıktan sonra İpek hanımı daha fazla motosikleti ile birlikte göreceğimiz kesin.

image-2022-06-10t142657-975.jpg

Servet Değerinde Motosiklet

İpek Tanrıyar’ın görkemli motosikletini gören magazinciler, 3 tekerlekli sıra dışı motorun fiyatı hakkında da kısa bir araştırma yapmış. Bu araştırmanın sonucunda ulaştıkları fiyat ise dudak uçuklatır cinsten. İpek Tanrıyar ve eşi Murat Evler’in kullandığı 3 tekerli servet değerindeki motor tam 1 milyon liraya satılıyor.

Başa dön tuşu