Güncel

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya Ayrılık Kararı

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya neden ayrıldı? İbrahim Tatlıses’ten zehir zemberek sözler

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, uzun süredir kendisinden 43 yaş küçük olan asistanı Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyordu. Bir süredir beraber olduğu Gülçin Karakaya ile sosyal medya hesabından paylaşımda bulunuyordu. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses cephesinde flaş bir gelişme yaşandı, ünlü türkücü sevgilisinden ayrıldığını açıkladı. İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya’nın neden ayrıldığı merak ediliyordu. Kararın ardından ünlü şarkıcının sosyal medyadan yaptığı açıklama ise olay oldu. Türkücü Tatlıses, “Benim çekirdek ailemi dağıttılar ya Allah da onları bildiği gibi yapsın inşallah” ifadelerine yer verdi.

Kızı Dilan Çıtak’ın nişan törenine katılan İbrahim Tatlıses yıllar sonra kavuştuğu kızının nişanını kesmişti. İbrahim Tatlıses’ten günler sonra bir ayrılık açıklaması geldi. Kendisinden 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyordu. Gülçin Karakaya ile yollarını ayıran İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı ile de karakolluk olmuştu. İbrahim Tatlıses açıklamasında “İzmir’de ‘çekirdek bir ailem var benim’ demiştim. Ailemin içine ettiler resmen. Ben o çekirdek aileyi büyütecektim, bu saatten sonra bu yaşta kime hesap vereceğim ben? Allah’tan başka kimseye hesap vermem. Yapacağımı yapmışım şimdiye kadar herkesin yaşamı, hayatı garantide şu an. Buna kim sebep olduysa Allah da onları bildiği gibi yapsın ben onlara hakkımı helal etmiyorum” ifadelerine yer verdi. İbrahim Tatlıses’in bu ifadeleri kimin için kullandığı fazlasıyla merak edildi. Gülçin Karakaya ile yollarını ayıran İbrahim Tatlıses açıklaması ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

İbo Show’un sunucusu İbrahim Tatlıses şovunda kızı Dilan Çıtak’ı ağırlamıştı. Kızı Dilan Çıtak yıllar sonra ortaya çıkmıştı. İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak’ın babası olduğunu uzun yıllar sonra kabul etmişti. İbrahim Tatlıses 90’lı yılların sonunda Işıl Çıtak ile kısa süreliğine bir aşk yaşamıştı. İbrahim Tatlıses son şovunda kızının gözlerinin içine bakıp “Aramam” isimli şarkıyı seslendirdiği anlarda gözyaşlarını tutamadı. İbrahim Tatlıses daha sonra kızının nişan törenine katıldı. Nişanı kestikten sonra kızının alnından öptü.

Başa dön tuşu