Spor

Hull City’nin yeni hocasını Acun Ilıcalı da doğruladı!

Hull City’nin yeni teknik direktörünün Pedro Martins olduğu ile ilgili bazı iddialar ortaya atılmıştı. Çıkan iddiaların ardından Acun Ilıcalı da söylenenleri doğrular nitelikte bir paylaşım yaptı.

Hull City, Pedro Martins isminde karar aldı. Shota Arveladze’nin gönderilmesi ile yeni bir arayış içerisine giren Hull City, Yunanistan Ligi ekiplerinden olan Olimpiakos’un eski teknik direktörü ile anlaştığı doğrulandı.

Acun Ilıcalı Matins ile birlikteydi

Martins’in, Acun Ilıcalı ile Salı günü Hull’a birlikte uçtular ve dün MKM Stadyumu’ndayken bir görüşmenin gerçekleştiği öğrenildi. Portekizli teknik isim Wigan Athletic maçı öncesinde bugün tekrar MKM Stadyumu’nda olacağı bildirildi. Martins’in Atina’daki ekibinden dört ismi de Hull City’ye getirmek konusunda bazı düşünceleri var.

Son görüşmelerin gerçekleşmesinden sonra olumlu sonuç çıkmış olursa Pedro Martins, Pazar günü Huddsfield Town ile oynanacak Yorkshire derbisinden önce duyurulacak.

Portekizli ve deneyimli teknik direktör, görev altığı son Yunan ekibinde 4 yıl bulundu. Bu süreçte ekibinde 221 maçta; maç başına 2,13 puan ortalaması yakaladı. Yorkshire temsilcisi, Championship’te 3 galibiyet ve 6 mağlubiyet alarak 20. sıraya adını yazdırdı. Takımın üst üste 5 maçtır hiç galibiyeti olamadı.

Acun Ilıcalı da fotoğraf paylaştı

Kulübün sahibi Acun Ilıcalı ise sosyal medya hesabından haberleri doğrular nitelikte bir paylaşımda bulundu. Ilıcalı, Hull City-Wigan Athletic maçı başlamadan önce stadyumdan Pedro Martins ile bir fotoğrafını paylaştı.

Başa dön tuşu