Güncel

Hem kazandılar, hem tanıttılar

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Danimarka’da oynadığı karşılaşmada taraftarlara sultani üzüm ve mesir macunu dağıtıldı. Yeşil-beyazlı takım, sadece sahadaki başarısıyla değil, aynı zamanda Manisa’nın tanıtımına da katkı sağladı.

Bakken Bears Karşılaşması ve Taraftara Sürpriz

18 Ekim Çarşamba günü Danimarka’da Bakken Bears ile mücadele eden Potanın Tarzanları, maç öncesinde gelen taraftarlara çekirdeksiz sultani üzüm ve tarihi mesir macunuyla sürpriz yaptı. Bu özel organizasyon, Manisa’nın ve ülkemizin tanıtımına önemli bir katkı sağladı.

Manisa’nın Ürünleri Taraftarlarla Buluştu

Manisa’nın dünyaca ünlü sultani üzümü ve yaklaşık 5 yüz yıllık tarihe sahip mesir macununun dağıtıldığı bu özel organizasyonda, Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Pekçetin ve Ali Caner Vatansever taraftarlara hediyelerini bizzat takdim etti.

Manisa BBSK Başkanı’ndan Açıklamalar

Manisa BBSK Başkanı Bora Çaylan, bu özel organizasyon hakkında yaptığı açıklamada, “Avrupa Kupası’nda hem ülkemizin hem de Manisa’mızın tanıtımına katkı sağlamak istedik. Danimarka vatandaşlarına ve hasretle ülkemizi anan taraftarlarımıza hatıra olması adına bu ürünleri dağıttık. Desteklerinden dolayı sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde hem sportif başarılara hem de tanıtıma devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Başa dön tuşu