Güncel

Hayko Cepkin’den Cem Yılmaz’a Telif İması: Helal Et

Hayko Cepkin’den Cem Yılmaz’a olay gönderme. Hayko Cepkin neyden dolayı helallik istedi? Cem Yılmaz Hayko Cepkin’e cevap verdi mi?

Başarılı şarkıcı Hayko Cepkin Cem Yılmaz’a telif göndermesinde bulundu. AROG filminde konuşulan replik olan “Herif sigaradan gitti usta” şeklindeki göndermesini çektiği bir videoyu paylaştı. Cem Yılmaz’a “Helal et bana, telif atma sakın.” ifadelerine yer verdi. Hayko Cepkin ve Cem Yılmaz’ın arasında diyalog gündem oldu.

“HAYKO CEP’İ ARAYIN”

Youtube kanalından yayınladığı paraşütle atlama videolarından birinde Cem Yılmaz’ın AROG filmindeki meşhur sözleri kullanan Hayko Cepkin Yılmaz’a ima da bulundu. “Programlarda Hayko Cepkin numarası kayıt hikayeleriniz gördüm ben. Güldüm baya da eğlendim. Biz de sizin filminize ait bir dublajı kullandık helal edin telif atmayın kast lazımsa Hayko Cep’i arayın buluşalım” ifadelerine yer verdi. Uçtan atlama videoları ile gündem olan Hayko Cepkin Cem Yılmaz’a yaptığı gönderme ile de gündeme geldi.

“MAGAZİNE GEREK YOK”

Ünlü komedyen Yılmaz’ın repliği ile hazırladığı videoyu Cem Yılmaz’ı da etiketleyerek paylaşan Hayko Cepkin’in takipçileri videoyu beğeniler. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hayko Cepkin, “Bu olayı aramızda çözelim, magazinlere de düşmeyelim.” şeklinde ifadeler kullandı.

Bazen konserlere de paraşütle atlayıp gelen Hayko Cepkin performansları ile hayranlarını etkilemeye devam ediyor. Ünlü rockçı Hayko Cepkin 44 yaşında. Sakin Olmam Lazım, Tanışma Bitti, Sandık, Aşkın Izdırabı, Beni Büyüten Şarkılar, Kanatina Günlüğü gibi albümler çıkardı. Ayrıca Azad, Hayvaaağ1n, Tutacağım Ellerini, Destina gibi single’ları da çıkarmıştır. Başarılı şarkıcı Hayko Cepkin dizi ve sinema sektöründe de bazı projelerde yer almıştır.

Gece kondu, Acayip Hikayeler, Kulaktan Kulağa, Extreme, Arkadaşım Hoşgeldin, Kardeş Payı, Güldür Güldür Show gibi yapımlarda konuk olarak yer aldı.

Başa dön tuşu