Magazin

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım cephesinde şok gelişme

Güzel ve başarılı oyuncu Hande Erçel, kendisi gibi başarılı ve yakışıklı meslektaşı Kaan Yıldırım ile ilişki yaşıyorlardı. Hande Erçel Kaan Yıldırım’ın kendisini aldattığı iddialarından sonra, ikili yollarını ayırma kararı alarak sadece arkadaşız diyen Hande Erçel magazinlere bomba gibi düşen bir olayla karşı karşıya.

Hande Erçel, Kerem Bürsin ile yaşadığı ayrılıktan sonra Halka dizisinden rol arkadaşı, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kaan Yıldırım ile birlikte yaşadığı aşk ilk defa sevgilisi ile birlikte el ele görüntülendiğinde belgelenmişti. Yakın zamanda önce Londra’da sonra ise Marmaris’te aşk tatillerine devam eden ikilinin mutluluğu uzun sürmedi.

TAKİPTEN ÇIKTILAR

Geçtiğimiz aylarda muhabirlerle kısa bir sohbette bulunan Erçel; hayatında kimsenin olmadığını, işinden dolayı yaşadığı yoğunluktan mutlu olduğunu ve Kaan Yıldırım ile arkadaş olduklarından bahsederek ayrılık haberlerini doğrulamış oldu. Bütün bu gelişmeler sonrasında ikili sosyal medyadan birbirlerini takip etmeyi bırakarak gözleri üzerlerine çekmeyi başardı. Yaşanan bu hadiseden sonra ikilinin arkadaşlığının da bittiği iddialarını ortaya çıkardı. Hanka hayranlarının çiftin yeniden bir araya gelmesi düşüncesi bu hamleyle son bulacak. Çiftin sevenleri konuyla ilgili olarak Hande Erçel ve Kaan Yıldırım’dan bir açıklama bekliyor.

Başa dön tuşu