Güncel

Halit Özgür Sarı ile Sıla Türkoğlu sevgili mi

ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Kardeşlerim dizisinde Kadir rolüne hayat veren Halit Özgür Sarı ile şu sıralar ismi Gönül Dağı dizisiyle anılan Sıla Türkoğlu magazin objektiflerine yakalandı. Peki Halit Özgür Sarı ile Sıla Türkoğlu sevgili mi?

Kardeşlerim dizisinde Kadir rolüne hayat veren Halit Özgür Sarı ile Emanet dizisinde Seher rolüne hayat veren şu sıralar ismi Gönül Dağı dizisiyle anılan Sıla Türkoğlu bir detoks merkezinden çıkarken magazin objektiflerine yakalandı. Genç oyuncular kısa süreli panik yaşarken hayranlar Halit Özgür Sarı ile Sıla Türkoğlu sevgili mi sorusuna yanıt aradı.

Halit Özgür Sarı ile Sıla Türkoğlu sevgili mi

Başrolde yer aldığı Emanet dizisinden olaylı ayrılışıyla gündeme gelen Sıla Türkoğlu, son günlerde TRT’nin sevilen dizisi Gönül Dağı kadrosuna dahil olacağı konuşuluyor. Emanet dizisiyle mahkemelik olan genç oyuncu Sıla Türkoğlu, Etiler’de bulunan detoks merkezinin çıkışında kendisi gibi oyuncu Halit Sarı Özgür ile görüntülendi. Kısa süreli panik yaşayan ikili birbirinden uzaklaştı.

sila-turkoglu-39-ndan-ask-iddialarina-bomba-y-14993427-osd.jpg

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Kadir karakteri ile kısa sürede hayran kitlesini arttıran Halit Özgür Sarı magazin objektiflerini görünce yürümeye devam ederken yakın zamanda yeni projeye başlayacak olan Sıla Türkoğlu muhabirlerin yanına gelip kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

SILA TÜRKOĞLU GÖNÜL DAĞI KADROSUNA KATILACAK MI

Genç ve güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, muhabirlerin soruları üzerine şuan dinlenme sürecinde olduğunu, boş günlerini detoks ve spor yaparak geçirdiğini söyledi.

Emanet dizisinden neden ayrıldığı sorusu üzerine Sıla Türkoğlu; yeni bir proje için ayrılmadığını belirterek konuya ilişkin cevap vermedi. Güzel oyuncu arkadaşının aracına binerek muhabirlerin bulunduğu alandan uzaklaştı.

emanet-39-ten-ayrilan-sila-turkoglu-meslektas-14991989-osd.jpg

Başa dön tuşu