Güncel

Hakim Dizisi Deniz Kim Hangi Dizilerde Oynadı Gerçek Adı Ne?

Hakim Deniz Kim Nereli Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? Eslem Akar sevgilisi kim, kaç yaşında? Atv ekranlarının yeni dizisi Hakim dizisinde Deniz Demirkan rolüne hayat veren Eslem Akar hayatı merak ediliyor.

Hakim Deniz Kim Nereli Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? Atv ekranlarının yeni dizisi Hakim dizisinde Deniz Demirkan rolüne hayat veren Eslem Akar hayatı merak ediliyor. Dizinin genç oyuncusu Eslem Akar hangi dizilerde yer aldı? Eslem Akar hayatı hakkında merak edilenler… Yeni dizi Hakim’in oyuncu kadrosunda yer alan Eslem Akar hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Ekranların yeni dizisi Hakim’in Deniz’i Eslem kimdir?

Hakim dizisinde Azem Demirkıran’ın tek kızı olan Deniz Demirkıran’ı Eslem Akar canlandırıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin genç oyuncusu Eslem Akar kim, kaç yaşında? Eslem Akar nereli hangi dizilerde oynadı? Eslem Akar sevgilisi var mı? Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Dizi oyuncularından Deniz karakteri ile ilgili aramalar hız kazandı. Eslem Akar kimdir? Dizide canlandırdığı Deniz Demirkıran kimdir?

DENİZ DEMİRKIRAN KİMDİR?

Dizide Azem Demirkıran’ın tek kızıdır. Ozan’ın umutsuz aşkı… Hayata karşı farklı bir bakış açısı olan, iyi eğitimli biri… Annesiyle her ne kadar zıtlaşsa da içten içe ona hayranlık beslemektedir. Ailesinde en çok kardeşi Mert’i sevmektedir. Mert’in ölümü Deniz’in hayatını değiştirir. Hayatının en güzel ve içten yanını Mert’le kaybeder. Ta ki Ozan’la tanışana kadar. Bu gizemli çocuğa karşı bir şeyler hissetmeye başlar.

ESLEM AKAR KİMDİR?

23 Mart 1998’de dünyaya gelmiştir. İlk kez TRT ekranlarında yayınlanan Sen de Gitme dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Ardından Fox Tv’de yayınlanan başrollerinde Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Cihan Şimşek, Sina Özer, Cemrehan Karakaş gibi isimlerin yer aldığı 4N1K İlk Aşk isimli dizide Ece’ye hayat verdi.

Ardından Avlu dizisinde Ecem’i canlandırdı. Ccam Çok Değişti, Güvercin, Tek Yürek, Aile Şirketi, Kendinden Kaçak gibi projelerde yer aldı. Güzel oyuncu Eslem Akar şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Ebru Özkan, Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı Hakim isimli dizide Deniz Demirkıran rolüne hayat vermektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Fatih Berk Şahin, Seda Akan, Hasibe Eren, Burcu Kara, Naz Çağla Irmak gibi isimler yer almaktadır.

Başa dön tuşu