Güncel

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlendi mi?

Son dakika haberine göre ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler hakkında sessiz sedasız evlendi iddiaları ortaya çıktı. Peki Hadise evlendi mi? Mehmet Dinçerler kimdir? Hayranlar Çırağan sarayında yapılan düğün detaylarını araştırıyor.

Ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler hakkında bugün flaş bir iddiada bulunuldu. İddiaya göre Hadise ile Mehmet Dinçerler’in evlendiği belirtildi. Yaklaşık bir yıldır birlikte yaşayan ünlü çift, bugün sonsuza kadar “evet” dedi. Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törende davetlilere uyarıda bulunuldu. Bu uyarı dikkatlerden kaçmadı. İşte Hadise ve Mehmet Dinçerler’in düğününe dair tüm detaylar!

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in sessiz sedasız evlendiği iddia edildi. Geçtiğimiz günlerde hamile olmadığını söyleyen Hadise, düğünde çok net bir yasak getirdi. İddiaya göre davetliler görüntü almamaları için tek tek uyarıldı.

300420222236240086338-1.jpg

Hadise, geçtiğimiz yıl haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım’dan ayrılmıştı. Ünlü sanatçı ve ardından iş adamı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladı.

Hadise, Ocak ayında aşık olduğu iş insanı Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi aldı. Dinçerler’in sevgilisine romantik bir teklif için 3 milyon TL değerinde tek taş yüzük aldığı ortaya çıktı ve bu yüzük derginin gündemine damgasını vurdu.

300420222237580080226-1.jpg

Hadise evlendi mi?

Snob Magazin’in haberine göre; Hadise ve Mehmet Dinçerler bu akşam Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Aile arasındaki nikah töreni basına kapalı gerçekleşti. Az sayıda aile üyesinin katıldığı törende davetliler fotoğraf çekilmemeleri konusunda kibarca uyarıldı.

Çiftin bir an önce evlenmesinin nedeni olarak Hadise’nin hamile olduğu iddia edildi. Geçen hafta görüntülenen Hadise, çantasıyla karnını kamufle ederek bu iddialarını güçlendirdi.

300420222237000087251-1.jpg

Başa dön tuşu