Güncel

Gülümse Kaderine Reyting Sonuçları Nasıl?

Gülümse Kaderine Dizisi Reytingleri Nasıl Gülümse Kaderine Devam Edecek Mi? Ekranlarda boy gösteren yeni dizi Gülümse Kaderine dizisi izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Gülümse kaderine konusu nedir, Gülümse Kaderine reytingleri nasıl?

Gülümse Kaderine Dizisi Reytingleri Nasıl Gülümse Kaderine Devam Edecek Mi? Ekranlarda boy gösteren yeni dizi Gülümse Kaderine dizisi izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Yayınlanan ilk bölümüyle kendine hayran bırakan dizi ne kadar devam edecek? Gülümse Kaderine dizisi reytingleri nasıl? Seyircileri gözyaşlarına boğan Gülümse Kaderine, yayın hayatına bomba gibi bir giriş yaparak rakiplerini korkuttu. Bir zamanlar Zalim İstanbul dizisiyle adından bahsettiren Bahar Şahin’in başrol oynadığı dizi dikkatleri üzerine çekti.

Yayın hayatına yeni başlayan dizi yetimhanede büyüyen iki arkadaşın hayatını konu alıyor. Gülümse Kaderine isimli dizi Fox Tv ekranlarında bomba gibi bir giriş yaptı. Dizinin oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Sude Zülal Güler, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizide Bahar Şahin’in oyunculuk performansı dikkatleri üzerine çekerken Eda ve Yaren ‘in yaşadıkları ise izleyiciyi heyecan dolu bir yolculuğa sürüklüyor. Yönetmen koltuğuna Aytaç Çelik’in oturduğu dizinin senaryosunu ise Burcu Över kaleme almaktadır.

GÜLÜMSE KADERİNE KONUSU NEDİR?

Dizide Eda liseyi bırakan ve okuyarak bir yere varamayacağını düşünen aynı zamanda zenginlik adına hayatını mahvetmeye devam eden bir karakteri canlandırıyor. Yaren ise üniversite sınavına girip doktor olmak ister. En yakın arkadaşı Eda ise kimsesiz kalma korkusu sebebi ile Yaren’in sınava giriş belgesini yakarak yok eder. Yaren kimsesiz olduğunu düşünmektedir ama çok zengin bir babanın kızıdır. İkilinin kaderinin birleşmesi ise izleyiciyi heyecan dolu bir yolculuğa sürüklüyor.

Gittikleri bir partide çekilen görüntüler sebebi ile Eda yurttan atılır. Eda’yı yalnız bırakamayan Yaren de yurttan ayrılır ve yeni bir yuva kurmaya çalışırlar. Eda’nın sevgilisi olarak düşündüğü Can aslında nişanlıdır. İki yakın arkadaşın yetimhanede küçük kardeşleri olarak gördükleri hasta kızın peşlerinden gitmek istemesi Gülümse Kaderine izleyenlerini fazlasıyla üzdü. Gittikleri partinin ardından hayatları değişen Yaren ve Eda artık yapayalnızdırlar.

Usta oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile dikkat çeken dizi Fox Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümü ile reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. Dizi rakip dizilerin de fazlasıyla güzünü korkuttu.

Başa dön tuşu