Güncel

Gülümse Kaderine Yaren Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı

Gülümse Kaderine dizisi Yaren kimdir, kaç yaşında? Gülümse Kaderine Yaren hayatı

Gülümse Kaderine Yaren Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı? Sude Güler kimdir, kaç yaşında? Sude Güler nereli. Ekranlarda boy gösteren yeni dizi Gülümse Kaderine dizisi izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Yayınlanan ilk bölümüyle kendine hayran bırakan dizi ne kadar devam edecek? Gülümse Kaderine dizisi reytingleri nasıl? Seyircileri gözyaşlarına boğan Gülümse Kaderine, yayın hayatına bomba gibi bir giriş yaparak rakiplerini korkuttu. Dizinin Yaren’i Sude Güler’in hayatı ise fazlasıyla merak edildi. Peki Sude Güler kimdir, kaç yaşında?

Yayın hayatına yeni başlayan dizi yetimhanede büyüyen iki arkadaşın hayatını konu alıyor. Gülümse Kaderine isimli dizi Fox Tv ekranlarında bomba gibi bir giriş yaptı. Dizinin oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Sude Zülal Güler, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur gibi ünlü isimler yer almaktadır. Peki dizinin Yaren’i kimdir? Sude Güler nereli, hayatı hakkında merak edilenler..

Dizide Eda liseyi bırakan ve okuyarak bir yere varamayacağını düşünen aynı zamanda zenginlik adına hayatını mahvetmeye devam eden bir karakteri canlandırıyor. Yaren ise üniversite sınavına girip doktor olmak ister. En yakın arkadaşı Eda ise kimsesiz kalma korkusu sebebi ile Yaren’in sınava giriş belgesini yakarak yok eder. Yaren kimsesiz olduğunu düşünmektedir ama çok zengin bir babanın kızıdır. İkilinin kaderinin birleşmesi ise izleyiciyi heyecan dolu bir yolculuğa sürüklüyor.

Gittikleri bir partide çekilen görüntüler sebebi ile Eda yurttan atılır. Eda’yı yalnız bırakamayan Yaren de yurttan ayrılır ve yeni bir yuva kurmaya çalışırlar. Eda’nın sevgilisi olarak düşündüğü Can aslında nişanlıdır. İki yakın arkadaşın yetimhanede küçük kardeşleri olarak gördükleri hasta kızın peşlerinden gitmek istemesi Gülümse Kaderine izleyenlerini fazlasıyla üzdü. Gittikleri partinin ardından hayatları değişen Yaren ve Eda artık yapayalnızdırlar.

Usta oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile dikkat çeken dizi Fox Tv ekranlarında yayınlandığı ilk bölümü ile reytinglerde ilk sıralarda yer aldı. Peki dizinin Yaren’i Sude Güler kimdir, kaç yaşında? Sude Güler hangi dizilerde oynadı? Sude Güler’in merak edilen hayatı…

GÜLÜMSE YETER YAREN KİMDİR?

Yaren karakteri Bursa’da yetimhanede büyüyen bir kızdır. Bir partiye katılması ile beraber hayatı sonsuza dek değişir.

SUDE GÜLER KİMDİR?

25 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Makedonya kökenlidir. Sude Güler, 2013 yılında rol aldığı “Çınar” dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. 2018 yapımı “Keşif” filmi ile Sinema sektörüne adım atan Sude Zülal Güler ayrıca, Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl İsimsizler gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Başa dön tuşu