Magazin

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan rekortmen dizi hakkında ilk kez şaşırtıcı bir yorum geldi!

Ünlü Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu Star TV’nin reyting rekorları kıran dizisi hakkında ilk kez can alıcı yorumlarda bulundu. Daha dizi ekranlarda yer almadan ele alınan konunun gerçek olup olmadığı bir merak konusu olmuştu. İşte o dizi ve ünlü yazarın hakkında yaptığı yorumlar…

Yalı Çapkını dizisi ilk bölümünde beklediği performansa pek ulaşamasa da 2. bölümün yayınlanmasından itibaren tekrarı bile birçok dizinden fazla izlenme sayısına ulaşmıştı. Dizinin Youtube hesabında bulunan 1. bölümü tam 11 milyon izlenmeye ulaşmıştır. Yalı Çapkını’nın yazarı ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu oyuncular ve canlandırmış olduğu karakterler hakkında ilk kez yorum ve açıklamalarda bulundu. Dizinin gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek çekilmiş olması diziyi daha da esrarengiz bir hale getirmektedir. Dizinin ilerleyen konuları şimdiden izleyenleri tarafından araştırılmaya başlandı.

Yalı Çapkını en sevdiğim hikaye

Yalı Çapkını’nın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu yapmış olduğu açıklamada; “Yalı Çapkını’nın hikayesi benim en çok sevdiğim ve etkilendiğim hikayedir ve çoğu eserimdeki gibi Yalı Çapkını da gerçek bir hikayeyi konu alıyor. Dizinin hikayesini oluşturan her karakter, kendi içerisinde de bambaşka hikayelere sahip. Her karakter bambaşka sorunlarla yaşam mücadelesini sürdürmenin peşinde. Siz en çok hangi karakteri kendinize yakın gördünüz?” sözlerine yer verdi.

İzleyiciye kendilerine yakın ördüğü karakteri sormasının ardından kendisinin en yakın olduğu karakteri dile getirdi:

“Ben en çok Seyran ve ablası Suna karakterini kendime yakın buluyorum. Birbirlerine olan yakınlıkları benim kardeşlerim ile aramda yaşadığım ilişkiyi anımsatıyordu. Abla Suna, Hala Hattuç ve anne Esme’nin hikayeleri ve kaderleri bambaşka konulardır.” şeklinde konuşarak da dizi hakkında oluşan merakları da arttırmıştır.

Başa dön tuşu