Güncel

‘Güldür Güldür Show’ Geri Dönüyor! 2023 güldür güldür yeni bölüm ne zaman?’

Türkiye’nin sevilen eğlence programlarından biri olan ‘Güldür Güldür Show,’ BKM’nin önderliğinde 11. sezonuyla televizyon ve tiyatro sahnelerine geri dönüyor.

Ali Sunal’ın moderasyonunu üstlendiği ‘Güldür Güldür Show,’ birbirinden komik skeçleri ve unutulmaz karakterleriyle tanınıyor. 11. sezonda ise yine izleyicileri kahkahalara boğacak yeni skeçler ve karakterlerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Programın kadrosunda, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Erdem Yener, Mahir İpek, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk, Nazmi Sinan Mıhçı, ve Hasibe Özlem Eren gibi tanınmış ve yetenekli isimler yer alıyor.

Bu eğlence dolu program, hem tiyatro sahnesi hem de televizyon ekranlarındaki izleyicilere hitap ederek, farklı yaş gruplarından geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor.

‘Güldür Güldür Show’ 11. sezonuyla bir kez daha gündemin zirvesine çıkarken, Türkiye’nin en sevilen komedi programlarından biri olarak yoluna devam ediyor. 14 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlayacak olan yeni sezonu kaçırmayın! Kahkaha dolu anlar için ekranlarınızı ayarlayın.

Başa dön tuşu