Güncel

Gülçin Ergül Kaza Anını Anlattı Sevgilisini Nasıl Kaybetti?

Gülçin Ergül Kaza Anını Anlattı Sevgilisini Nasıl Kaybetti? Geçtiğimiz yıl Balıkesir’de sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile trafik kazası geçiren Gülçin Ergül yaşadığı zor günleri atlatmaya çalışıyor.

Gülçin Ergül Kaza Anını Anlattı Sevgilisini Nasıl Kaybetti? Geçtiğimiz yıl Balıkesir’de sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile trafik kazası geçiren Gülçin Ergül yaşadığı zor günleri atlatmaya çalışıyor. Kazada sevgilisini kaybeden ünlü şarkıcı yaşadıkları kaza anını ilk kez anlattı. Gülçin Ergül’ün o anları anlatırken gözyaşlarını tutamaması sevenlerini üzdü.

Kazadan hemen önce ve sonra neler yaşadıklarını ekran başındakilerle paylaşan Ergül, gözyaşlarına boğuldu. Hepsi grubunun eski üyelerinden olan şarkıcı Gülçin Ergül, geçtiğimiz aralık ayında sevgilisi ile Trafik kazası geçirmişti. Meydana gelen kazada Erdal Şeyla Lafçı olay yerinde yaşamını yitirmişti.

Evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Lafçı’nın ani ölümü ile sarsılan Gülçin Ergül, feci kazayı anlattı. Kazadan sonra psikolojik destek alan Gülçin Ergül yaşadıkları hakkında ilk kez konuştu. Asiye Acar’ın sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, gözyaşlarına boğuldu. Ergül kaza gününü anlatmaya başladı. ” Bir radyo programı için İstanbul’a gidiyorduk. O gün çok da neşeli bir günümde değildim yolda çok güzel şeyler konuşmuştuk. Onun çok güzel iltifatları vardı. Onlarla avunuyorum. Bana ‘ben senin kadar iyi bir insan hayal etmek istesem, seni hayal edemem’ demişti. Hedeflerimiz için benden söz istedi. Her şey üç saniyede oldu. Her anlattığımda bir daha yaşıyorum… İlk dönemlerde aklımdan sürekli o travma anları geçiyordu, ‘her şeyi doğru yapabildim mi’ diye kendimi sorguluyordum.” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra ünlü oyuncu sözlerini şu şekilde devam etti. “Kaza anın biraz öncesini hatırlamıyorum ama kazadan sonrasını hatırlıyorum. Şok anlarında sakin olmaya çalıştığımı, ambulansları beklediğimizi hatırlıyorum. Ben o an hiçbir şey hissetmedim, bir şey olmadığını düşündüm. Yaralandığımı sonradan anladım, kolumda kırık vücudumda dikiş atılması gereken yerler vardı. Çevremizde bize yardım eden kişiler vardı. İlk Erdal’ın ailesine haber verdim. Dört saat yalnız kaldım, kimi aradım kimlerle konuştum bilmiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Ergül sevgilisinin hayatını kaybettiğini olay yerinde öğrendiğini söyledi. “Erdal’ın vefat ettiğini bana olay yerinde söylediler. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım çok zor anlardı. Kazanın ardından olabildiğince kendimle zaman geçirmeye, meditasyon yapmaya çalıştım. Zaman geçtikçe, biten bir sınav değil bu. Ama onunla baş etmeyi biraz daha öğreniyorsunuz. Erdal’dan geri yakalan; sakladığım iki sweatshirt ve parfümü var yanımdalar hep… Profesyonel destek de alıyorum, konuşmak rahatlatıyor.” açıklamalarında bulundu.

Başa dön tuşu