Güncel

Gönül Dağı dizisi neden yok, bitti mi? 7 Mayıs TRT 1 Yayın Akışı

TRT 1 kanalının sevilen dizisi Gönül Dağı bu akşam neden yok? sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor. 7 Mayıs 2022 Cumartesi bugün Gönül Dağı yeni bölüm var mı, bu hafta neden yok? İşte 7 Mayıs TRT 1 Yayın akışı listesi

TRT 1 kanalının sevilen dizisi Gönül Dağı bu akşam neden yok? sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor. 7 Mayıs 2022 Cumartesi bugün Gönül Dağı yeni bölüm var mı, bu hafta neden yok? İşte 7 Mayıs TRT 1 Yayın akışı listesi

Gönül Dağı bu hafta, bu akşam var mı 7 Mayıs 2022 Cumartesi? Gönül Dağı dizisi neden yok? Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Gönül Dağı yayın akışında yeni bölümü ile yer almadı. Başrollerinde Berk Atan, Hazal Çağlar, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Hüseyin Sevimli gibi isimlerin yer aldığı Gönül Dağı dizisinin neden olmadığı merak ediliyor. . Her hafta Cumartesi günü ekranlara gelen dizi TRT 1 yayın akışında yer almadı. Bundan dolayı dizinin hayranları “Gönül Dağı bugün var mı? Gönül Dağı neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorularına yanıt arıyor. Peki; Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

GÖNÜL DAĞI NEDEN YOK?

Gönül Dağı yeni bölümünün neden olmadığı merak ediliyor. Konu hakkında henüz kesin bir açıklama yapılmadı.

Gönül Dağı son bölümde Kenan’ın babası ile yaşadığı sorun yüzünden evi terk etmesi Döndü ve Muammer’in arasını bozar. Döndü de evi terk eder. Ramot’u bastırmayı kafasına koyan Asuman ise Ramazan’ı yayınevleriyle görüşmeye götürür. Asuman’ın beklediği gibi ilerlemeyen bu süreç, Asuman ve Ramazan’ın arasını nasıl etkileyecek?

GÖNÜL DAĞI KONUSU NEDİR?

Bozkır’da hayallerinin peşinden koşan 3 kuzenin hikayesini konu almaktadır. Mustafa Çifçi’nin öykülerinden esinlenen Gönül Dağı dizisinde sımsıcak anadolu insanın öyküleri anlatılmaktadır. Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı icadın hayatlarını nasıl etkilediği görülmektedir. Kuzenleri ile pes etmeden sımsıcak bir öykü ile hayallerinin peşinden giden Taner bu yolda bazı kayıplar da verecektir. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan insanların hayatlarını konu alır.

Dizinin oyuncu kadrosunda Berk Atan, Hazal Çağlar, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Hüseyin Sevimli, Ferdi Sancar, Nazlı Pınar Kaya, Feyza Işık, Eser Eyüboğlu, Semih Ertürk, Ege Aydan, Gülhan Tekin, Erdal Cindoruk gibi isimler yer almaktadır.

Başa dön tuşu