Magazin

Gönül Dağı Dizisi Sezon Finali vedaları unutulmuyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve seyirciler tarafından büyük bir beğeni toplayan Gönül Dağı dizisinin kısa bir zaman önce gerçekleştirmiş oldu sezon finali bölümünde şok ayrılıklar yaşanmıştı. Gönül Dağı dizisi 65. bölümünü ekranlarda yayınlayarak sezon finali yaptı. Diz içerisinde birçok çift var ve bu çiftler arasında bir kişinin diziden çıkma kararı ile çiftler içerisinden bir kişinin mutluluğu artık bozulacaktır. Gönül Dağı dizisinin başrol isimlerinden olan önemli isimler içerisinde yer alan kadın oyuncu diziye veda ederken hem sevenlerini üzdü hem de oyunculuk yaparken kazandığı arkadaşlarını üzdü.

Gönül Dağı Herkesi Yasa Boğdu

Gönül Dağı dizisi gerçekleştirmiş olduğu sezon finali içerisinde başroller arasında yer alan Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan partnerlerinin arasında artık biri olmamıştır. Çünkü Gülsüm Ali İlhan çok kısa bir zaman içerisinde dizinin sezon finali ile beraber diziden ayrılarak üzücü haberi seyircilerine vermişlerdir.

Gülsüm İlhan Ali canlandırmış oldu karakter içerisinde gerçekten dizi İçinde önemli bir yere sahipti. Gülsüm Ali İlhan dizi içinde Taner karakterinin eşi olan Dilek karakterini canlandırmaktadır. Yakın bir zaman dilimi öncesinde Dilek karakteri bir hamilelik süreci geçirmiştir ve bu hamilelik süreci içerisinde dizi içinde eşi olan Taner ile mutlu bir evlilik ve hamilelik sürdürüyordu Ancak bu mutluluk çok kısa sürmüş ve Dilek karakteri diziye ölerek veda etti. Bu veda hem dizi içerisinde büyük bir ses getirirken bir de dizi dışında sosyal medya gündeminde de büyük bir ses getirmiştir.

Gülsüm Ali İlhan Üzücü Açıklamalar Yaptı

Gönül Dağı dizisi konu olarak Anadolu insanının hayatı olarak anlatılan bir senaryodur ve bu dizi içerisinde birçok duygusal sahneler barındırmaktadır. Ayrıca dizi Eskişehir şehrinde çekilmesi ile beraber de oyuncular İstanbul’da sürdürdükleri yaşamını Eskişehir’e taşımışlardır.

Kendi düzenlerini baştan yaratan oyuncular içerisinden biri olan Gülsüm Ali İlhan artık yerleşmiş olduğu Eskişehir şehri içerisinde bulunduğu konum olan Sivrihisar bölgesinde iklim koşullarından yorulduğunu ve gerçekten İstanbul’da olan ailesine ve yaşamını çok özlediğini dile getirmiştir. Bu nedenle oyuncu vedasını açıklayarak senaryo bu şekilde işlenmiştir Ayrıca bu haber ile Taner ve Dilek aşkı çok üzücü bir veda ile son bulmuştur.
Gönül Dağı dizisinin başrollerinde yer alan ismin diziden çıkması ile Dilek karakterinin yerine kim gelecek merakla beklenmektedir. Berk Atan ile birlikte başrollerde yeni bir ismin kim olacağı yeni bölümler de kimin oynayacağı oldukça merak konusudur.

Gülsüm Ali İlhan yerine gelecek ismin kim olduğu açıklanmazken bu konu hakkında dizi senaristleri ve yönetmenleri ve oyuncuları da kesin ve net bir şekilde açıklama yapmamaktadır.
Gülsüm Ali İlhan’ın üzücü ayrılığı dizi içerisinde bulunan Zehra karakterinin oğlunu canlandıran küçük oyuncuyu gerçekten çok üzmüş ve sosyal medya üzerinden şu şekilde üzücü bir yazı ile beraber bir açıklama yazısı paylaşmıştır; ‘’Bir ablam olsaydı eğer senin gibi biri olsun isterdim, 2 yıl boyunca hep koruyup kollayan, Arda aç mısın, Arda koşma, sette olmadığım zamanlarda mesaj atarak beni merak eden. Hasta olduğum zaman beni arayan, saçıma takılarak şakalaşan, samimi, sıcak, sevecen, güler yüzlü bir abla.’’ diyerek üzücü bir yazı paylaşımı sağlamıştır.

Başarılı ve küçük oyuncunun yaptığı bu açıklama ile beraber Gülsüm Ali İlhan’ın gerçekten ne kadar anne şefkati ve güzel bir kalbi olduğunu bizlere duygusal bir yazı ile hissettirmiştir.

Başa dön tuşu