Güncel

Gönül Dağı Bitiyor Mu TRT Gönül Dağı Dizisi Final Tarihi

Gönül Dağı Bitiyor Mu TRT Gönül Dağı Dizisi Final Tarihi. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen aile dizisi Gönül Dağı dizisi ekranlara veda ediyor

Gönül Dağı Bitiyor Mu TRT Gönül Dağı Dizisi Final Tarihi. Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen aile dizisi Gönül Dağı dizisi ekranlara veda ediyor. TRT1 ekranlarının rekortmen dizisi Gönül Dağı 61. Bölüm ile yine reyting rekortmeni olarak yayın hayatına devam ederken final iddiası dikkat çekti. Yayınlanan her bölümü ile binlerce izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizi yeni bölümde de yürekleri yaktı.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Veysel’in ayrılma olayı izleyicileri üzdü. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinin son bölümü adeta herkesi yıkarken büyük bir yıkım ise ilk kez ortaya çıkıyor. Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın yer aldığı Gönül Dağı dizisi ortaya çıkan iddialar ile dikkat çekiyor.

Yayınlanan son bölümde Veysel’e araba çarpmış herkes diziden ayrılacağını düşünürken yeni bölüm fragmanında yaşadığı ve eski sağlığına kavuştuğu görülmekte. Son bölümde de yaşanan olaylar neticesinde senaryonun yavaş yavaş sona gelindiği iddia ediliyor. Gönül Dağı dizisinin Mayıs aylarının sonunda ekranlara veda edeceği söyleniyor. Fakat bu final değil sezon finali olacak.

Şu an konu hakkında yapımcılardan net bir açıklama gelmiş olmasa da devam eden yüksek reytingler sebebi ile sezon finali yapması bekleniyor. Ayrıca Gönül Dağı dizisinde uzun zamandır İrfan karakterinin gelip gelmeyeceği herkes tarafından merak ediliyordu. Gelen bilgilere göre İrfan karakteri sezon finalinden hemen önce kadroya dahil olacak. Peki İrfan karakterini kim canlandıracak?

Ayrıca sezon finaline ilerleyen dizide heyecanlı olaylar yaşanacak ve merak dolu bir sezon finaline gidilecek. Dizinin sevenleri yaşanan gelişmeleri büyük bir heyecanla bekliyor. 62. bölümü ile yayınlanan Gönül Dağı dizisi büyük bir heyecanla ekranlara geliyor. Başrollerinde Gülsim Ali ve Berk Atan’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ege Aydan, Eer Eyüboğlu, Semih Ertürk, Feyza Işık gibi isimler yer almaktadır. Sevilen dizi her Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor.

Başa dön tuşu