Güncel

Gebze’de Gençlik Merkezi’ne kayıtlar sürüyor

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün gençlere yönelik en önemli yatırımlarından biri olan ve Türkiye’nin ilk genişletilmiş gerçeklik teknolojisi olan Gebze Güzide Gençlik Merkezi’nde kayıtlar devam ediyor.

KOCAELİ (İGFA) – Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün gençlere yönelik en önemli yatırımlarından biri olarak hayata geçirilen Güzide Gençlik Merkezi, kapılarını öğrencilere açmaya hazırlanıyor.

Podcast’ler, lazer teknolojisi, dijital sınıflar, robotik kodlama, yazılım atölyesi, dijital oyun odası, kütüphane, dergi mağazası, çok amaçlı salon, bilardo salonları, sesli kitap atölyesi, hobi atölyeleri, araç ve uçak simülatörleri, Ar-Ge Merkezi, playstation içerir. ve pek çok farklı ihtiyaca cevap verebilecek fitness merkezleri; Aile danışmanları, psikologlar ve diyetisyenlerin desteğiyle gençleri motive eden yeni nesil gençlik merkezi, Gebzeli gençlerin hizmetine kapılarını açıyor. Güzide Gençlik Merkezi’ne kayıt tarihleri ​​7-15 Kasım’dır. Kayıt olmak isteyen öğrenciler https://ulakbel.gebze.bel.tr/WebBasvuru/guzide-on-kayit#/ linkinden başvuru yapabilir veya (0262) 642 04 30 numaralı çağrı merkezini arayarak destek alabilirler.

Başa dön tuşu