Güncel

Gamze Bodur kimdir? Tutuklandı mı ne oldu?

Twitter’da gündem olan Gamze Bodur kimdir? Kısa sürede Twitter’da tt olan Gamze Bodur olayı nedir? Tutuklandı mı serbest mi kaldı? Attığı tweetlerle gündem olan Gamze Bodur, internette kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılıyor. 15 Temmuz ile ilgili Sayın Cumhurbaşkanı’nı ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı hedef alan hakaret içerikli paylaşımlar yapan Gamze Bodur kimdir? Sorusunun yanıtını haberimizde sizler için hazırladık…

Facebook hesabından yaptığı paylaşımlarla bir anda gündem olan Gamze Bodur, Twitter’da ses getirdi. Milyonlarca kullanıcının yer aldığı Twitter platformu bugün itibariyle “Gamze Bodur” ismiyle çalkalanıyor. Kısa sürede TT olan Gamze Bodur kimdir? Cumhurbaşkanı ve Milli Savunma Bakanına yönelik hakaret içerikli suç teşkil eden paylaşımlar yapan Gamze Bodur tutuklandı mı? Gamze Bodur nereli, kaç yaşında? Facebook hesabı kapandı mı?

Gamze Bodur Kimdir?

Facebook hesabından yaptığı yorum paylaşımlarıyla bir anda gündem olan Gamze Bodur kimdir? Sorusunun yanıtı sıklıkla araştırılıyor. Nereli olduğu, nerede çalıştığı ve kim olduğu merak ediliyor. Yaptığı yorumlarla gündem olan Gamze Bodur’un yorumları açıkça suç teşkil ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik suç teşkil eden ve hakaret içerikli ağır yorumlar paylaşan Gamze Bodur’un Twitter’da bir anda gündem olmasının ardından Başsavcılığın ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün olayla ilgili soruşturma başlatması bekleniyor.

Gamze Bodur Tutuklandı mı?

Gamze Bodur paylaşımları nedeniyle tutuklandı mı? Sorusu da merak ediliyor. Ancak şuan için Gamze Bodur ile ilgili olarak adli ve idari mercilerden herhangi bir açıklama yapılmadı.

Başa dön tuşu