Güncel

Furkan Andıç Sette Kaza Geçirdi Sağlık Durumu Nasıl?

Furkan Andıç set kazası geçirdi. Kara Tahta Furkan Andıç ameliyatı nasıl geçti? Furkan Andıç hangi hastanede?

Furkan Andıç Sette Kaza Geçirdi Ameliyata Alındı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Miray Daner ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı Kara Tahta dizisi ile gündemde olan Furkan Andıç kaza geçirdi. Apart topar ameliyata alınan Furkan Andıç’ın sağlık durumu nasıl? Ünlü oyuncu Furkan Andıç, sahneye hazırlanırken yaptığı ters bir hareket sonucu sağ bacağındaki ön çapraz bağları yırttı. Ünlü oyuncu apart topar ameliyata alındı.

FURKAN ANDIÇ SAĞLIK DURUMU NASIL?

Doktorların 10 gün dinlenmesi gerektiğini söylemesi üzerine diziye de ara verdi. Ünlü oyuncu Edirne 1. Sultan Murat Devlet Hastanesi’nde ilk müdahalesi yapıldı. Ardından İstanbul’a getirildi. İstanbul’da bulunan özel bir hastanede tedavisine devam edilen Andıç, burada ameliyata alındı.

Kara Tahta dizisi ile gündeme gelen Furkan Andıç’ın sağlık durumu hayranları tarafından merak ediliyordu. Furkan Andıç’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve ameliyat sonrası taburcu edildiği ortaya çıktı. Evinde dinlenmek üzere istirahate çekildi.

Furkan Andıç’ın geçirdiği operasyon 3 saat sürdü. Ameliyatın ardından Kara Tahta dizisinin yapımcısı Süreyya Yaşar Önal ve yönetmen Ender Mıhlar hastanede ziyarete geldi. Süreyya Yaşar Önal Instagram hesabından fotoğraf paylaştı. “Oyuncumuz Sevgili Furkan Andıç’ın sakatlanması ekip olarak bizi ve tüm sevenlerini üzdü. İnşallah en kısa zamanda iyileşip, aramıza ve setine dönecek. Geçmiş olsun Furkan” ifadelerine yer verdi.

FURKAN ANDIÇ KİMDİR?

4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlkokulu ve liseyi Ataşehir’de okuyan Andıç, 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesinde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi aldı. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde eğitim görmüştü. Ardından ünlü oyuncu İstanbul’a dönmek zorunda kalan oyuncu bir süre İstanbul Bilgi Üniversitesinde Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümünde okumuştur.

Kolej Günlüğü, Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler, Tatlı İntikam, Meryem, Damat Takımı, Kardeş Çocukları, Her Yerde Sen, Çatı Katı Aşk gibi projelerde yer aldı. 32 yaşında olan ünlü oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Miray Daner ile beraber yer aldığı Kara Tahta dizisinde rol almaktadır.

Başa dön tuşu