Güncel

Fulya Zenginer Anne Oldu Güneşimiz Doğdu Duygusal Paylaşım

Fulya Zenginer Anne Oldu Güneşimiz Doğdu Duygusal Paylaşım. Fulya Zenginer 15 saatlik zor bir süreç sonrasında oğlu Milan’ ı dünyaya getirdi. Güneşimiz doğdu toparlanmaya çalışıyorum şeklinde ifadelerde bulundu, işte detaylar haberimizde sizlerle..

Fulya Zenginer Anne Oldu Güneşimiz Doğdu Duygusal Paylaşım. Fulya Zenginer 15 saatlik zor bir süreç sonrasında oğlu Milan’ ı dünyaya getirdi. Güneşimiz doğdu toparlanmaya çalışıyorum şeklinde ifadelerde bulundu, işte detaylar haberimizde sizlerle..

Küçük Kadınlar dizisi ile kendisini Türk Tv ekranlarına tanıtan başarılı oyuncu Fulya Zenginer, oğlu Milan’ ı dünyaya getirdi. Başarılı oyuncu Fulya Zenginer “15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu.. Toparlanmaya çalışıyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

2019 senesinde eşi Kunter Tarık Evren ile evlenerek mutlu bir evlilik sürdüren başarılı oyuncu Fulya Zenginer’ in bebeği Milan dünyaya geldi. Milan bebek 3 kilo 525 gram olarak dünyaya geldi ve sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Müjdeli haberi instagram üzerinden sevdikleri ile paylaşan başarılı oyuncu Fulya Zenginer yarın hastaneden ayrılacağını dile getirdi. Başarılı oyuncu ” 15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu.. Toparlanmaya çalışıyorum. Sevginizi ve dualarınızı hissediyorum ” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncunun eşi Kunter Tarık Evren ise sosyal medya hesabı üzerinden ” Çok uzun iki gündü. Arayan, mesaj atan herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.. Bu sonsuz mutluluğu herkesin yaşaması dileğiyle..” diyerek mutluluğunu takipçileri ile paylaştı.

Fulya Zenginer doğumdan önce sevdiklerine Milan yola çıktı açıklamasında bulunmuştu. İşte o açıklama..

” Geliyor..Biliyorum; kardeşim gibi sevinerek, heyecanlanarak bu anı benimle bekleyenler var. O yüzden paylaşmaktan çok mutluluk duyuyorum. Dünyanın en tatlı ağrısı, benim için kimse daha önce böyle bir yolculuğa çıkmamıştı ve Milan yola çıktı..” şeklinde gönderi yayınlamıştı.

Oğlunuzun ismini neden Milan koydunuz sorusuna ise Fulya Zenginer, “Eşimden evlenme teklifini Milano’ da almıştım. Bu yüzden böyle bir karar alarak oğlumun ismini Milan koyma kararı aldım.”

Aynı zamanda bakıcı sorusuna ise Fulya Zenginer, oğlunu bakıcıya emanet edemeyeceğini, şu sözlerle ifade etmişti.

“Oğlumu bakıcıya emanet edemem. Onu kendim büyüteceğim çünkü her anında, her saniyesinde onun yanında olmak istiyorum.” şeklinde açıklama yapmıştı.

Fulya Zenginer 2019 senesinde eşi Kunter Tarık Evren ile nikah masasına oturmuştu. 1.5 senelik birlikteliğini 2019 senesinde nikah ile taçlandırmıştı.

Başa dön tuşu