Güncel

Fırat Tanış Yeni Sevgilisiyle El Ele

Ünlü sanatçı Fırat Tanış, yeni aşkı ile el ele görüntülendi. Görüntülendikten sonra yüzü asılan başarılı oyuncu Fırat Tanış ile ilgili detaylar, yeni aşkı kim işte tüm gelişmeler haberimizde..

Geçtiğimiz şubat ayında 8 yıllık eşi Kübra Tanış ile yollarını ayıran ve evliliğini bitiren başarılı oyuncu Fırat Tanış, şimdilerde piyanist ve besteci yeni sevgilisi İklim Tamkan ile görüntülendi. Ünlü oyuncu ve sevgilisi kameraları gördüğünde acele acele yürümeyi tercih ettiler.

Son olarak Aziz dizisindeki Mösyö Pierre karakteri ile ekranlarda boy gösteren başarılı oyuncu Fırat Tanış, geçtiğimiz şubat ayında 8 senedir evli olduğu Kübra Tanış ile yollarını ani bir karar ile ayırmıştı. Çiftin ayrılık nedeni merak edilirken Fırat Tanış, yeni sevgilisi İklim Tamkan ile Nişantaşı sokaklarında el ele yürürken kameralara yakalandı.

Çifte soru soran gazeteciler ise yanıt olarak sadece, konuşmayacağız, şeklinde cevapla karşılaştılar.

Yeni aşkın tarafları 2020 senesinde Behçet Necatigil’ in şiir seslendirmesinde bir araya gelmişlerdi. Seslendirmeyi Fırat Tanış yaparken şiirin piyanosunda ise İklim Tamkan yer alıyordu.

2014 senesinden beri Kübra Tanış ile evli olan başarılı oyuncu Fırat Tanış’ ın bu evliliğinden bir tane kızı dünyaya gelmiştir. Şubat ayında gerçekleşen ani boşanmaları ardından ise çiftin kız çocuklarının velayeti anne Kübra Tanış’ a verilmişti.

Fırat Tanış’ ın Hayatı

Ünlü oyuncu Fırat Tanış, 5 mayıs 1975 senesinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Fırat Tanış, aslen ise Gürcistan Ahıska kökenlidir. Lise yıllarındaki oyunculuk merakı ile tiyatro hayatı ile tanışmış ve birçok alanda rol sergilemiştir. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı bölümünden mezun olan ünlü oyuncu, oyunculuğunun yanı sıra müzisyenlik ve köşe yazarlığı da yapmaktadır.

2001 senesine kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oyunculuk yapan başarılı oyuncu Fırat Tanış, sonrasında oyunculuk eğitimleri vererek hayatına devam etmiştir.

İlk kamera karşısındaki oyunculuk deneyimi ise Kanal 6 ekranlarındaki Radyo Madyo dizi ile olmuştur. Sonrasında ise 2001 senesinden itibaren televizyon ekranlarında yer almaya devam etmiştir. En tanınan projeleri ise:

İstanbullu Gelin – 2017 – 2019

Geniş Aile – 2016

Yeşil Deniz – 2015

Geniş Aile – 2009 – Koyu Bilal

Menekşe ile Halil – 2007

Ihlamurlar altında – 2005

Yeditepe İstanbul – 2001

Başa dön tuşu