Spor

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan Bruma’ya talip var!

Fenerbahçe’nin sezon başında kadrosuna dahil ettiği sonrasında ise gözden çıkarılan Bruma’ya, İsrail ekibi Maccabi Tel-Aviv’in talip olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe’nin TFF’ye gönderilen lisans listesinde Bruma’nın ismine rastlanmadı.  İsrail ekibi Maccabi Tel-Aviv’in ise Bruma’ya talip olduğu öğrenildi.

Sezon başında PSV’den 4 milyon euroluk zorunlu satın alma opsiyonuyla kiralanan Bruma’ya lisans çıkarılmamış ve Portekizli oyuncu, ocak ayına kadar kadronun dışında kalmıştı.

PSV geri kabul etmedi

Önce Bruma’yı PSV’ye geri vermek isteyen Fenerbahçe ekibi, ret cevabı almasının ardından transferlerin devam ettiği ülkelerden 27 yaşındaki oyuncu için teklif beklemeye başladı.

Resmi teklif bekleniyor

UEFA’ya gönderilen kadroya bile dahil edilmeyen ve ocak ayına kadar sadece antrenmanlara çıkacak olan Bruma’nın durumunu soran Maccabi Tel-Aviv’in, resmi teklifle sarı- lacivertli ekibin kapısını çalacağı öğrenildi. 2014 – 2017 yılları arasında Galatasaray’da oynayan ve bu sezon Fenerbahçe forması ile 5 resmi maça çıkan Bruma, 1 asisti hanesine yazdırmıştı.

Başa dön tuşu