Güncel

Fahriye Evcen Alparslan Büyük Selçuklu’dan Ayrılıyor Mu Şok Ayrılık Kararı

Fahriye Evcen Alparslan Büyük Selçuklu’dan Ayrılıyor Mu Şok Ayrılık Kararı. TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde şok bir ayrılık iddiası yaşanıyor

Fahriye Evcen Alparslan Büyük Selçuklu’dan Ayrılıyor Mu Şok Ayrılık Kararı. TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde şok bir ayrılık iddiası yaşanıyor. Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in yer aldığı dizi izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dizide Akça Hatun rolüne hayat veren ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in dizi hakkında verdiği karar izleyicileri şaşırttı. Diziden ayrılacağı haberi gündemde yer edinen Fahriye Evcen ne yapacak?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi başarılı oyuncuları bünyesinde bulunduran tarihi bir dizi olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dizide Akça Hatun karakterine hayat verecek olan Fahriye Evcen’in diziden ayrılacağı iddiası ortaya çıktı. Peki Fahriye Evcen diziden ayrılacak mı? Akça Hatun diziye veda mı ediyor? Akça Hatun diziden ne zaman ayrılıyor?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde yer alan Akça Hatun’a hayat veren Fahriye Evcen 27. bölümde diziye veda edecek. Sezon finalinde ayrılacağı söylenen Fahriye Evcen’in hayranları bu habere fazlasıyla üzüldüler. Fahriye Evcen sevenlerini üzen bu haberden sonra ne yapacak merak ediliyordu.

FAHRİYE EVCEN ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNDEN NEDEN AYRILIYOR?

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in diziden senaryo gereği ayrılacağı söyleniyor. Akça Hatun olmadan diziyi izlemek istemeyen izleyicilerin ne kadar çok olduğu belirtiliyor. Fahriye Evcen uzun bir süre sonra ekranlara dönmüştü. Fahriye Evcen henüz konu hakkında bir açıklamada bulunmadı. Sezon finaline sadece 5 bölüm kalan dizide neler olacak merak ediliyor. Ekranlara gelecek yeni sezonda ise başarılı oyuncu Fahriye Evcen bulunmayacak.

Daha önce Çalıkuşu, Ölene Kadar, Yaprak Dökümü, Kurt Seyit ve Şura, Veda, Hasret, Yalancı Bahar gibi dizilerde yer alman başarılı oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna Akça Hatun olarak girmişti. Dizide Barış Arduç ile başrol oynayan başarılı oyuncunun diziden ayrılığı çok konuşuldu.

Fahriye Evcen’in diziye veda edeceği haberi izleyicileri üzdü. Fahriye Evcen’in diziye vedası şimdiden çok konuşuluyor. Burak Özçivit ile mutlu bir evliliği olan Fahriye Evcen’in bir tane oğlu var.

Başa dön tuşu