Güncel

Ev İnterneti Almak İsteyenlere Sevindirici Haber Geldi! 13 TL Fatura ile evde internet

Ev interneti almak isteyenlere sevindirici haber geldi. 13 TL fatura isteyen herkes bu imkandan yararlanabilecek. Türk Telekom dahilinde evinde internet tercih etmek isteyenler için özel bir kampanyaya imza attı. Ev içerisinde kullanılan İnternet olarak Türk Telekom’u tercih edecek olan tüm kullanıcılar için limitsiz fiber internet seçeneği oldukça uygun fiyatlar ile birlikte bağlanma imkanı sundu.

Oldukça cazip fiyatlarıyla sunulan bu kampanya dahilinde bütün kullanıcılar 3 ay bedava kampanyası elde edecek ve beraberinde kullanılacakları internet boyunca 3 ay herhangi bir ücret ödemeyecek. Oluşturulan 3 ay bedava kampanyası doğrultusunda 31 Aralık 2022 tarihine kadar bu kampanyanın devam edeceği belirtilirken aynı zamanda ev interneti konusunda Türk Telekom’u tercih edecek tüm kullanıcıların bu kampanyadan yararlanabileceği ifade edildi bu kampanya için oluşturulan taahhüt süresi ise 24 ay olarak ifade edildi. Ancak 12 ay ve 27 ay olarak taahhüt süreleri de olduğu da bilinmekte.

Şok Kampanya 21 Ay İndirimi

Belirtilen kampanya doğrultusunda bireysel yeni müşteri doğrultusunda 24 ay boyunca taahhüt sözü veren kişilerin bu kampanyalardan yararlanma şansı bulunmaktadır. Üstelik bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için 3 ay boyunca ücretsiz bir kullanım söz konusu olurken ardından ise 21 ay boyunca indirimli fiyatlar gerçekleşecek olup beraberinde taahhüt süresi sonucunda tercih edilen pakete bağlı olarak tarife ücreti konumlandırılacağı bildirildi.

Mevcut duygular doğrultusunda ise Alo Paket kampanyasından da bahsedilirken mevcut erişim ile birlikte kolaylıkla internet bağlantısı tercih edilebileceği ve beraberinde Alo Paket söz konusu. Bu durum doğrultusunda aylık olarak 24 TL 3 aylık olarak ise bedava kampanyasını süreceği ve 21 ay boyunca aylık olarak sadece 12 TL’ye bu kampanyanın fiyatlandırılacağı ifade edildi. Bu durum pek çok Türk Telekom kullanıcısının sevindirirken aynı zamanda ilgi ile karşılanan bir kampanya haline geldi. Bu alanda kullanıcıların karşısına çıkan Türk Telekom ise kampanya dahilinde pek çok avantaj ve övgü ile karşı karşıya kaldı.

İşte Detayları

Şu telefon tarafından kullanıcılarına özel olarak sunulan kampanya detaylarına bağlı olarak kullanıcılar için bazı bilgiler sunuldu; Mevcut kampanya doğrultusunda mevcut hizmetine bağlı olarak tarife ücreti söz konusu iken mevcut telefon hattı bulunmayan aboneler üzerinde ise bir kere mahsus 21 TL ücreti tercih edilecektir. Mevcut Türk Telekom sabit telefon hattı dahilinde abonelerin bu durumdan yararlanması için ise 21 TL vergiler dahili ücreti kampanya ile birlikte 13 TL olarak güncellenmektedir. Kampanya dahilinde evde internet alan kişiler için bireysel müşteri kampanyasından yararlanmak amacıyla 12 ay, 24 ay ve 27 ay taahhütlü seçenekler yer almaktadır.
12 ay sonra dakika paketleri doğrultusunda 12 ay taahhütlü evde internet kampanyaları ve beraberinde 24 ay taahhütlü ‘de dakika paketleri oranıyla 24 ay sütlü internet paketleri gibi hizmetlerden bahsetmek mümkündür. Mevcut Sabit telefon hizmet erişim ücreti ile birlikte bu durum ilk kez ilk faturaya yansıtılacaktır. Alo paketleri doğrultusunda 21 TL geçiş ücreti söz konusu olurken aynı zamanda bu durum kampanya dahilinde 13 TL olarak sizlere yansıyacaktır. Alo paketi bağlantı ücreti ve yönlendirme ücreti gibi durumlara karşı kampanya iptal olması gibi durumlarda kullanıcılara ceza miktarı yansıtılmaktadır. Bu durumda kullanıcıları için çeşitli bilgilere sahip olan ve bu bilgileri duyuran Türk Telekom hizmetlerine dair ek bilgiyi Türk Telekom mağazaları ya da online Türk Telekom hatları üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu