Magazin

Esra Dermancıoğlu Kaderimin Oyunu Dizisinden Ayrıldı

Başrollerini Akın Akınözü, Öykü Karayel, Meriç Aral ve Sarp Apak’ın paylaştığı Star TV’nin Kaderim Oyunu dizisinin finali için geri sayım başladı.

Dizinin ilk etabında Star TV ve yapımcı NGM Media ile ikinci sezon için anlaşmaya varıldığı açıklandı. Ancak düşük reytingler ve ikinci sezonu taşımak için yetersiz hikaye nedeniyle Kaderimin Oyunu dizisinin ekranlara veda ermesine karar verildi.

24 bölümlük “Kaderimin oyunu” dizisi için son tarih belirlendi.
Kaderim dizisinde canlandırdığı Zahide karakteriyle izleyenleri büyüleyen yetenekli oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya paylaşımıyla diziye ve takım arkadaşlarına veda etti.

Esra Dermancıoğlu’nun paylaşımı; “Bu gece tüm oyun arkadaşlarıma ve fotoğrafa sığmayan daha birçok harika insana veda ettim… Kaçtım” diye yazdı.

10 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek olan Asiye ve Cemal karakterlerinin hikayesini anlatan dizinin 25. bölümünde Helin, Ahmet’i kaçıracak ve Cemal bu duruma çok kızacaktır. Helin kendine mi yoksa Ahmet’e mi zarar verecek? Dizinin fragmanındaki mesaj, son iki bölümün oldukça heyecanlı geçeceğini gösteriyor.

Hikayenin seyirci beklentilerinin üzerinde ve olumsuz yönde geliştiğine dair eleştiriler olsa da 17 Haziran Cuma günü ekranlara veda eden Kaderimin Oyunu başarılı bir proje olarak hatırlanacak.

ESRA DERMANCİOĞLU HASTALIĞI NEDİR?

Oyuncu Esra Dermancıoğlu hastalığını anlatarak bacağının durumunu paylaştı. Esra Dermancioğlu, ürtiker hastası olduğunu açıkladı. “Bu çok önemli bir rahatsızlık. Bunu uzun zamandır yaşamadım. Bugün nöbet geçirdim. Bu gibi durumlarda lütfen doktorunuza danışınız. Kaşıntı ile başlayan ve vücudunuzun kanamasına neden olan bir şeydir. Tekrar hatırlatmak istedim” diye takipçilerini uyardı.

Esra Dermancıoğlu kimdir?

7 Aralık 1968 İstanbul doğumlu Zeynel Abidin Cümbüş’ün torunu Türk dizi ve sinema oyuncusudur.

İlköğrenimini Pierre Loti Lisesi’nde tamamlayan Dermancıoğlu, eğitimine İsviçre’de Franklin College’da devam etti.

Dermancıoğlu, Şahika Tekand’ın yetiştirdiği Studio Actors’tan oyunculuk, Derya Alabora’dan konservatuarda şan dersleri aldı. Yurt dışında da çeşitli kurslar aldı. Oyunculuk kariyerine bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel’i hediye ederek başlayan Dermancıoğlu, Türk dizisi Avrupa Yakası’nın 6. sezon 163. bölümünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında, sadece bir gün süren Ahlaki Bozukluk ve 31 filminde rol aldı.

Ayrıca çeşitli dizilerde konuk oyuncu olarak yer alan Dermancıoğlu, Fatmagül’ün Suç Ne? dizisinde rol almıştır. Bu televizyon dizisinde Mukaddes rolüyle tanındı.

“Kadının İşi: Banka Hırsızlığı” filminde Dürdane rolünü oynadı. Oyuncu olmak istemediği için eşinden boşanan Dermancıoğlu’nun bu evlilikten bir kızı var.

Kendisinden 15 yaş büyük meslektaşı Esra Dermancıoğlu’na (52) aşık olduğu belirtilen oyuncu Murat Balcı, sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından yazılı açıklama yapan Balcı, aşk iddialarına yanıt verdi.
Renkli kişiliğiyle tanınan ve geçtiğimiz günlerde Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ‘Behice’ karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz yıl Ömer Güneş’ten ayrılmıştı. Dermancıoğlu’nun (52) “Sol Yanım” dizisinin finalinde rol alan 37 yaşındaki meslektaşı Murat Balcı ile yeni bir aşk başlattığı iddia edildi.

Aralarında 15 yaş farkı bulunan Dermancıoğlu ile Balcı’nın son günlerin popüler sosyal medya uygulaması Clubhouse’da tanışıp aşk ilişkisine başladıkları iddia edildi.

Profil resmine Esra Dermancıoğlu ile çekilmiş yanak fotoğrafını koyan Murat Balcı’nın, Dermancıoğlu’nun uyarısı üzerine profil fotoğrafını kaldırdığı öğrenildi.

Balcı, “Son iki gündür yaşananları hayretle ve çoğu zaman da dehşetle takip ediyorum. “Susarsan yakında biter” dediler ama benim için giderek büyüyen ve can sıkıcı bir konu haline geldiği için bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim. Ve hangisinin daha kötü olduğuna hala karar veremiyorum: yalan haber yaymak, habere maruz kalan insanlara insan haklarını ihlal edecek şekilde sahte haberlerle saldırmak veya kullanılmış gibi görünmek hiç hoş durmuyor. Ne yazık ki yaptıklarının sonuçlarının farkında bile değiller: “Her şeye rağmen tek bir şeye inanıyorum ve onu tüm gücümle savunuyorum: aşk hepimizi ve dünyayı kurtaracak” dedi.

Başa dön tuşu