Magazin

Erken Final Yapan Hakim Dizisinden Şok Eden Ayrıntı

Kısa bir süre önce ATV ekranlarında yayınlanan ancak erken finale giden Hakim dizisinde oldukça önemli isimler yer aldı. Dizi ise kötü giden reytingler sebebiyle erken final yapan diziler kervanına katıldı. Geçtiğimiz hafta pazartesi akşamı izleyicilere veda eden dizide ise şok bir detay ve ayrıntı ortaya çıktı. Söz konusu dizide rol alan Eslem Akar çok ünlü bir isme hayran hayran bakakalarak dikkat çekmeyi başardı. Şimdi ise seyirciler bu ünlü ismin kim olduğunu araştırmaya başladılar.

Eslem Akar Hangi Ünlüye Hayranlıkla Bakıyor

ATV ekranlarında toplamda bir sezon yer alan Hakim dizisi de erken final yapan dizilerden oldu. Dizinin final yapmasının ardından ise çok sayıda tartışmalar ortaya çıktı. Dizide rol alan Eslem Akarın bir ünlüye hayranlıkla bakması ise öne çıkan konular arasında yer aldı. İzleyiciler ise Eslem Akarın hangi ünlü isme hayranlıkla baktığının araştırması içerisine girdi. Söz konusu Hakim dizisinin final yapması bu tür olayları da beraberinde getirdi. Dizi ile ilgili yaşanan bu gelişme ise dikkat çekecek nitelikte ortaya çıktı. Hakim dizisinde çok sayıda ünlü isim yer almıştı. Ancak asıl konu Eslem Akarın hayranı olduğu isimdi.

Eslem Akar Kime Böyle Hayran Hayran Bakıyor

Pazartesi akşamları ATV ekranların da yayınlanan Hakim dizisi oyuncularından olan Eslem Akar yaptığı bir davranışla bir anda gündemde yer aldı. Söz konusu oyuncu bir ünlüye hayran hayran bakarken bir takım soruları da beraberinde getirdi. Eslem Akar acaba hangi ünlü oyuncuya hayran hayran baktı. Dizinin erken finale gitmesi en çok Eslem Akarı üzdü. Oyuncu dizide Deniz karakteri ile izleyiciden de tam not aldı. Bu dizide de başarılı bir performans sergileyen Eslem Akar dizide ki rolü ile de seyircilerden tam not almayı başardı. Daha önce de önemli projelerde rol alan oyuncu bu dizi ile kariyerinde de atak yaptı.

Eslem Akar Tam Bir Yurdaer Okur Hayranı Çıktı

ATV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan ancak final yapan Hakim dizisinde çok sayıda ünlü isim yer alıyor. Eslem Akar ve Yurdaer Okur dizinin enleri arasında bulunuyor. Dizinin final yapmasının ardından ise çok önemli bir gerçek daha ortaya çıktı. Dizide Deniz karakteri ile seyircilerden alkış almayı başaran Eslem Akarın tam bir Yurdaer Okur hayranı olduğu ortaya çıktı. Eslem Akar ile ilgili ortaya çıkan bu gerçek ise dizi setinde kendisini hayranlıkla izlemesiydi. Bu olay ise Eslem Akar hayran hayran bakıyor yorumlarına neden oldu. İkili dizide rol alarak başarısını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Hakim Dizisinde Ortaya Çıkan Gizli Hayranlık

Hakim dizisinde çok sayıda ünlü oyuncu rol aldı. Dizinin finali ise reytinglerde pekte iyi sonuç elde edemedi. Geçtiğimiz pazartesi akşamı final yaparak ekranlara veda eden dizide ise şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıktı. Dizide Deniz karakterine yön veren Eslem Akarın Yurdaer Okurun gizli hayranı olduğu öğrenildi. Oyunculuk performansını pür dikkat izleyen Eslem Akar Yurdaer Okur ile aynı dizide olduğu için kendisini şanslı hissettiğini ifade ediyor. Hakim dizisi ilk başlarda iyi bir izlenme oranı elde etse de işler istenilen gibi gitmedi. Dizi pazartesi akşamı ekranlara veda etti. Eslem Akar ile ilgili araştırılan oyuncu ise bu şekilde belirlendi.

Başa dön tuşu