Magazin

Erhan Güleryüz zayıflama sırlarını açıkladı

Bir döneme damga vuran ve bir süredir ortalarda olmayan Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, zayıflama sırlarını basın mensupları ile paylaştı.

Ayna’nın solisti Erhan Güleryüz önceki akşam elektirkli bisikletiyle basına yakalandı. Konserlerden kendine vakit ayıramadığını, kafasını dahi kaşıyacak zamanının olmadığını söyleyen Güleryüz, uzun zaman sonra ilk defa kendini dışarı atmaya vakit bulabildiğini söyledi. Erhan Güleryüz’ün üzerinde takılı olan cihaza dikkat ederek ne olduğunu soran muhabirlere; bu cihazın kilo vermesinde ona yardımcı olduğunu söyleyen Erhan Güleryüz biraz kilo aldığını ve bundan rahatsız olduğunu dile getirerek bu cihaz sayesinde zayıfladığını belirtiyor.

ERHAN GÜLERYÜZ KİMDİR?

İlkokul ve lise yıllarını Büyükçekmece’de geçiren Erhan Güleryüz sonrasında Büyükçekmece’ye yerleşti. Müzik hayatına ortaokul yıllarında davul çalarak başlayan başarılı sanatçı, Dokuz Eylül İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde okudu. Üniversite hayatına devam ederken ilk rock grubunu kurarak ilk konserlerini vermeye başladı. Solist olarak 1992 yılında ilk albümü Güller Açtı’yı çıkardı. 1996 yılında Meçhul Şarkıcı olarak arabesk forumundaki bir albümü hazırladı. Bu albümün geliri sayesinde Can Güney, Murathan Araz, Ayhan Öztoplu, Alper Çakır ve Cemil Özeren ile birlikte stüdyo masraflarını karşılayarak Ayna grubunu kurdular.

Erhan Güleryüz’ün solist ve gitaristliğini yaptığı Ayna grubu, çıkardıkları ilk albüm olan Gittiğin Yağmurlarla Gel sayesinde büyük ilgi görerek Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde En İyi Grup ödülünü almaya hak kazandılar. Sanat hayatına ilk profesyonel adımını bu grupla birlikte atan başarılı müzisyen, 2002 yılında Rüzgar Yapım’ı kurdu. Birçok albümün yapım ve aranjmanını üstlendi. Yıllar geçtikçe başarılarına başarı katarak ilerleyen Erhan Güleryüz birçok konuda parmak ile gösterilecek cinsten.

Başa dön tuşu